Górniak: "Trzymam kciuki za Kozyrę"

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Edyta Górniak podzieliła się swoimi osobistymi przemyśleniami z "Super Expressem" i jednocześnie przedstawiła swoją wersję wydarzeń z Kozyrą.

CZYTAJ TAKŻE:
KOZYRA ZJECHAŁ WIDEO GÓRNIAK
KOZYRA NIE CHCIAŁ PRACOWAĆ Z GÓRNIAK

Górniak sprowadziła do właściwego - jej zdaniem - wymiaru ofertę, którą miała złożyć Robertowi Kozyrze.

  • Rzeczywiście kiedyś, kiedy zwolniono Roberta Kozyrę z Radia Zet, zapytałam go, puszczając oko, czy teraz, kiedy jest bezrobotny, może chce zostać moim menedżerem. Zadzwoniłam wtedy, bo było mi Roberta tak zwyczajnie po ludzku żal. Znam go wiele lat i pomyślałam, że dla kogoś, kto miał tak wielką pasję i poczucie władzy i żył nimi przez 15 lat, odebranie mu wszystkiego, co kochał, musiało wiązać się z ogromnym strachem, stresem i z poczuciem osamotnienia... Nie przedstawiłam mu kontraktu do wglądu z zapytaniem, czy interesuje go konkretna posada, po prostu zażartowałam. Więc jeśli dzisiaj chwali się tym, że dał mi kosza, że odmówił, bo nie chciałby nosić moich sukienek do pralni, jak złośliwie powiedział, to jest dosyć przykre... Życzę Robertowi, aby udało mu się zapracować na swoją własną wartość tak, aby nie musiał zapożyczać nazwisk z pierwszych stron gazet do autopromocji. Trzymam za niego kciuki...

CZYTAJ TAKŻE:
EDYTA GÓRNIAK: UMIEM O SIEBIE ZADBAĆ
GÓRNIAK ZWOLNIŁA ASYSTENTA

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Co dalej z limitami płatności gotówką?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn