"Grey’s Anatomy: Chirurdzy" . Czy 18. sezon w ogóle powstanie? Ellen Pompeo wypowiedziała się na ten temat!

Dorota Cłapa
Dorota Cłapa
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
"Chirurdzy" to zdecydowanie jeden z najdłużej emitowanych seriali na świecie. Niektórzy fani zaczęli twierdzić, że najwyższa pora na zakończenie tej produkcji, szczególnie w sytuacji, w której większość członków pierwotnej obsady odeszła z serialu na przestrzeni lat. Czy sezon pokazujący walkę medyków z pandemią koronawirusa okaże się być ostatnim?

Ellen Pompeo o zakończeniu "Chirurgów"

Twórcy każdego serialu, w szczególności takiego, który obejmuje kilkanaście sezonów, w pewnym momencie stają przed dylematem, dotyczącym tego, czy nie nadeszła już pora na skasowanie danej produkcji. Nic dziwnego, że wielu fanów "Chirurgów", którzy mają aż 17 sezonów, zaczęło twierdzić, że to mógłby być dobry moment na zakończenie produkcji. Pytanie o to zadano w programie "Sunday Morning" Ellen Pompeo, odtwórczyni głównej roli w "Chirurgach".

Podsumowując odpowiedź gwiazdy można stwierdzić, że żadne wiążące decyzje nie zostały na razie podjęte: – Szczerze mówiąc, nie zdecydowaliśmy. Staramy się to rozgryźć w tym momencie. W tym chodzi o: "Jaką historię opowiadamy?" – przyznała aktorka.

Zapewne, jeśli okaże się, że twórcy serialu wyczerpali swoje pomysły na kontynuację historii, produkcja zostanie zakończona. Wymyślenie satysfakcjonującego finału będzie stanowiło duże wyzwanie, ponieważ serial od niemal 20 lat cieszy się dużą oglądalnością i zainteresowaniem.

– Aby zakończyć tak kultowy serial... jak to w ogóle zrobić? Ja tylko chcę mieć pewność, że ta postać i ten serial, i fani... chcę mieć pewność, że zrobimy to to dobrze – zapewniła Ellen Pompeo.

Uważacie, że to najwyższa pora zakończyć "Chirurgów"?

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn