grzegorz bardowski

„Rolnik szuka żony”. Anna Bardowska nie gryzła się w język! Rolniczka zaskoczyła wyznaniem o zarobkach. „Wydaje się, że żyję z pieniędzy Grześka”

Anna Bardowska, którą widzowie poznali za sprawą 2. edycji programu TVP „Rolnik szuka żony”, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio rolniczka na swoim Instagramie postanowiła szczerze odpowiedzieć na pytanie dotyczące jej zarobków. Jej fani zastanawiali się, jak Ania, która jest bezrobotna, może sobie pozwolić na życie w luksusie, budowę nowoczesnego domu i częste wakacyjne wyjazdy.

17.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 2”. Wielka miłość i gorzkie rozczarowania. Tak potoczyły się losy uczestników 2. edycji randkowego show TVP!

Program Telewizji Polskiej „Rolnik szuka żony”, który prowadzi Marta Manowska, to jeden z największych hitów stacji. W 2. edycji programu po raz pierwszy wystąpiła kobieta - rolniczka Ania. To nie był jednak koniec niespodzianek. W drugiej edycji widzowie poznali Rafała, wspomnianą Anię, Eugeniusza, Roberta i Grzegorza. Co u uczestników 2. edycji popularnego randkowego show dla rolników? Sprawdź, jak potoczyły się ich losy.

23.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Świąteczny odcinek bez ulubieńców telewidzów! Fani będą zawiedzeni brakiem tej pary

Wielkimi krokami zbliża się kolejny świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony”, w którym jak co roku widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się, co słychać u uczestników show z różnych edycji. Ku rozpaczy wielu z nich, nie będą mogli oni zobaczyć jednej z ulubionych par „Rolnik szuka żony”. Kogo zabraknie w świątecznym odcinku „Rolnika”?

20.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”. Adrianna od Michała z 9. edycji niczym Anna Bardowska? Narzeczona rolnika pozwoliła sobie na złośliwy komentarz!

Program „Rolnik szuka żony” dał polskiej rozrywce niejedną barwną osobowość. Dał także rozpoznawalne pary, których początki oglądała cała Polska. Mowa nie tylko o najsłynniejszym rolniczym małżeństwie, Annie i Grzegorzu Bardowskich, ale także świeżo upieczonych narzeczonych z ostatniej edycji - Adriannie i Michale. Ukochana rolnika pozwoliła sobie właśnie na złośliwy komentarz, który wymierzyła w Bardowską.

12.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 2”. Anna i Grzegorz Bardowscy już czują klimat świąt Bożego Narodzenia! Ich pociechy to kopia słynnego taty!

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najsłynniejszych par z programu „Rolnik szuka żony”. Widzowie poznali ich - a oni siebie - w 2. sezonie randkowego hitu TVP. Dziś są rodzicami dwójki pociech, wykańczają dom a swoją codziennością chętnie dzielą się z licznym gronem fanów. Zobaczcie, jak do świąt Bożego Narodzenia szykują się Bardowscy. Anna pokazała, jak bardzo wyrosły ich pociechy!

07.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 2”. Anna Bardowska pokazała dom, a internauci próbowali wbić im szpilę. Ukochana rolnika „zgasiła” krytyków w żartobliwym stylu!

Anna i Grzegorz Bardowscy z 2. edycji programu „Rolnik szuka żony” od dłuższego czasu skupiają się na budowie i urządzeniu nowego domu. Praca nad nim zbliża się ku końcowi - pozostało im się przeprowadzić i wyposażyć wnętrza. Ukochana rolnika pochwaliła się bryłą domu, który wielu mocno krytykuje. Bardowska nie pozostawiła złośliwości bez odpowiedzi i w żartobliwym stylu „zgasiła” złośliwych internautów!

12.11.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×