grzegorz hyży

Earth Festival 2022. Koncert Polsatu przeciwko wojnie z apelem o pokój. Na scenie Maciej Musiałowski, Maciej Maleńczuk, Paweł Domagała i wielu innych

W Uniejowie, mieście nad Wartą, sobota była drugim dniem tegorocznej edycji Earth Festival 2022. Już po raz piąty artyści zaśpiewali na uniejowskiej scenie w szczytnym celu - DLA ZIEMI! Tegoroczna edycja jest jednak wyjątkowa z jeszcze jednego powodu. Oprócz apelu nawołującego do dbałości o przyrodę, wokaliści składają również hołd ofiarom wojny, która toczy się tuż za polską granicą.

20.08.2022Earth Festival 2022

Opole 2022. Rozpromieniona Maja Hyży imprezuje na baby shower. Czwarte dziecko wokalistki niebawem pojawi się na świecie!

Baby shower, czyli przyjęcie na cześć przyszłej mamy i dziecka, które niebawem pojawi się na świecie, to tradycja coraz bardziej popularna w Polsce. Niemały wkład w jej popularyzację mają znane z pierwszych stron gazet gwiazdy i celebrytki. W Łazienkach Królewskich odbyło się właśnie baby shower Mai Hyży, która odlicza już dni do narodzin córeczki.

16.06.2022Opole 2022

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×