"Gwiazd naszych wina". Ansel Elgort, gwiazdor młodzieżowego hitu oskarżony o molestowanie seksualne nieletniej

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
26-letni aktor Ansel Elgort został oskarżony o molestowanie seksualne nieletniej. Gwiazdor młodzieżowego hitu "Gwiazd naszych wina" nie skomentował na razie zarzutów użytkowniczka Twittera o imieniu Gabby.

Ansel Elgort został oskarżony o molestowanie seksualne. O zdarzeniu, do którego miało dojść w 2014 roku, opowiedziała użytkowniczka Twittera o imieniu Gabby. 17-letnia wówczas dziewczyna rozpoczęła znajomość z aktorem w mediach społecznościowych. Po wymianie kilku wiadomości doszło do spotkania, na którym Elgort miał seksualnie wykorzystać nastolatkę.

Zamiast spytać czy przestać, widząc, że to mój pierwszy raz, szlocham z bólu i nie chciałam tego robić, jedyne słowa, które wypowiedział, brzmiały: "Musimy cię wtajemniczyć". W tamtym momencie już nie byłam tam umysłem - napisała Gabby.

Dziewczyna wyznała również, że próbował namówić ją na trójkąt z jedną ze swoich koleżanek. Aktor miał zabronić dziewczynie mówić o tym komukolwiek, ponieważ mogłoby to zrujnować jego karierę. Gabby na dowód swoich słów opublikowała wspólne zdjęcia z 26-latkiem oraz screeny ich konwersacji.

Przez kilka miesięcy zastanawiałam się, co zrobiłam źle, dlaczego czuje się wykorzystana. Lata później mam PTSD, ataki paniki i uczęszczam na terapię. Chcę wyzdrowieć - dodała.

Ansel Elgort nie odpowiedział na zarzuty.

Źródło: Cover Video, x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn