Gwiazdy „Na Wspólnej” świętują 20-lecie serialu. Zobacz zdjęcia z jubileuszu! Tak wyglądała Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Joanna Jabłczyńska, Kuba Wesołowski i pozostali

Serial „Na Wspólnej” jest emitowany już od 20 lat! W halach zdjęciowych w Sękocinie, gdzie realizowany jest serial, odbyło się uroczyste celebrowanie 20-lecia produkcji z aktorami, tworzącymi serialową rodzinę „Na Wspólnej”. Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Joanna Jabłczyńska, Kuba Wesołowski - to tylko ułamek wszystkich gości. Zobacz zdjęcia z jubileuszu jednej z najpopularniejszych produkcji TVN!

Multimedia

Gwiazdy „Na Wspólnej” świętują 20-lecie serialu

Serial „Na Wspólnej” ma już 20 lat, choć trudno w to uwierzyć. Jedna z najpopularniejszych polskich produkcji od przeszło dwóch dekad gromadzi przed ekranami miliony Polaków. Serial jest emitowany na antenie TVN od 27 stycznia 2003 roku, a 27 stycznia 2023 r. świętował uroczyście swoje urodziny. A jest co celebrować - produkcja doczekała się w sumie aż 21. sezonów, na które składa się 3550 odcinków!

Wszystko zaczęło się od morderstwa. Ulubiony serial Polaków ma już 20 lat!Zobacz więcej

Jak informuje AKPA, uroczyste celebrowanie miało miejsce w halach zdjęciowych w Sękocinie, gdzie realizowany jest serial. Nie zabrakło jubileuszowego tortu i wspólnych, pamiątkowych zdjęć. Pozowali Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Lucyna Malec, Renata Dancewicz, Anna Guzik, Sylwia Gliwa, Robert Kudelski, Joanna Jabłczyńska, Waldemar Obłoza, Łukasz Konopka, Kuba Wesołowski, Julia Chatys, Katarzyna Ptasińska, Michał Mikołajczak, Dawid Czupryński. Były także śpiewy - aktorzy nucili piosenkę, którą rozpoczyna się każdy z odcinków.

Życzę serialowi, żeby był taki, jaki jest, żeby trwał przynajmniej 100 lat. Nie wyobrażam już sobie życia bez tego serialu - cytuje serwis AKPA Joannę Jabłczyńską, która od 2003 roku występuje w roli Marty Konarskiej serwis AKPA.

Od samego początku w produkcji pojawia się także Kuba Wesołowski. - 20 lat to więcej niż połowa mojego życia. Cudowni ludzie, wspaniałe emocje, wspomnienia. Grając w „Na Wspólnej” zdawałem maturę, brałem ślub. Zawsze była wspólnym mianownikiem wielu działań. Żartuję, że postać Igora jest przeklęta, bo wszystkie jego partnerki odchodzą. Jest dynamicznie! Zastanawiam się, co jeszcze wydarzy się u Igora. Zajmował się już chyba wszystkim - był lekarzem, piłkarzem, dziennikarzem, pracował nawet na platformie wiertniczej. Igor nie lubi spokoju - przytacza AKPA wypowiedź Kuby Wesołowskiego który od 20 lat gra w „Na Wspólnej” Igora Nowaka.

Zobacz zdjęcia z jubileuszu „Na Wspólnej”. Tak gwiazdy świętują 20-lecie serialu

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×