"Gwiazdy tańczą na lodzie". Ewa Sonnet zachwycała ogromnym biustem. Mówili o nim wszyscy! Jak dzisiaj wygląda i czym zajmuje się modelka?

Ewa Sonnet - to imię i nazwisk, które dzisiaj nie wszyscy mogą kojarzyć, jednak lata temu Ewa Sonnet i jej biust były szeroko komentowane przez wszystkich! Jak dzisiaj wygląda modelka? Czym się zajmuje? Sprawdźcie!

Multimedia

Ewa Sonnet zachwycała ogromnym biustem. Mówili o nim wszyscy! Jak dzisiaj wygląda i czym zajmuje się modelka?

Ewa Sonnet naprawdę nazywa się Beata Kornelia Dąbrowska i urodziła się 8 marca 1985 roku w Rybniku. Sonnet karierę rozpoczęła w 2003 roku, gdy zaczęła pracować jako modelka erotyczna. Także wtedy zaczęły się pojawiać jej pierwsze nagie sesje zdjęciowe w magazynach dla mężczyzn.

W 2005 roku dostrzegł ją Robert Janson, który skomponował hit "...I R&B". Chociaż piosenka zdobyła popularność, to wydany w 2006 roku album pt. "Nielegalna" przeszedł bez żadnego echa.

Klaudia Kroczek zachwyca na antenie Wydarzenia 24. Piękna pogodynka w przeszłości była miss i grała w serialach!Zobacz więcej

To jednak nie przeszkodziło Ewie Sonnet kontynuować medialnej kariery i już w 2007 roku pojawiła się w 1. sezonie show TVP pt. "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie zajęła 10 miejsce. Następnie celebrytka próbowała kontynuować karierę muzyczną, ale bez powodzenia.

Jedną z cech charakterystycznych Ewy Sonnet był bardzo duży biust, który piękna modelka do dzisiaj chętnie eksponuje. Zobaczcie galerię zdjęć i sprawdźcie, jak na przestrzeni lat zmieniła się Ewa Sonnet!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • AnnatoJa (gość)

    Też tam grałeś?Ciekawe... 😆

    06.08.2022 02:06
  • Misio (gość)

    Bardzo znana w branży filmowej, najbardziej znany jej film jest z gumowym "Jasiem"

    08.07.2020 19:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×