gwiazdy

„Babilon”. Żona Piotra Adamczyka o spotkaniu z Bradem Pittem. Karolina Szymczak speszyła hollywoodzkiego gwiazdora! „Był bardzo nieśmiały”

Żona Piotra Adamczyka w Polsce co prawda mierzy się z łatką żony swojego męża, jednak za granicą sytuacja wygląda nieco inaczej. Karolina Szymczak opowiedziała o roli w amerykańskiej produkcji „Babilon”, gdzie pojawiła się na planie u boku Brada Pitta. - Powiedział, że jest w ogromnym szoku, bo 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance'u - wspomina ukochana Piotra Adamczyka, Karolina Szymczak.

04.12.2022Babilon

Pokaz charytatywny „Gwiazdy Dzieciom”. Ruszyli na wybieg w szczytnym celu. Karol Strasburger, Izabela Trojanowska, Hanna Śleszyńska, Marta Wiśniewska, Iwona Węgrowska i inni

Grudzień to pracowity czas dla gwiazd, które angażują się w przedsięwzięcia pomagające innym. Jedną z corocznych imprez jest pokaz mody „Gwiazdy Dzieciom”, gromadzący wspomniane w Grodzisku Mazowieckim. Ruszają wówczas na wybieg dla podopiecznych OPS-u! Zobacz zdjęcia z tej szczytnej inicjatywy. Karol Strasburger zadał szyku w niecodziennym kurtko-śpiworze!

04.12.2022Pokaz charytatywny „Gwiazdy Dzieciom”

Tak wygląda syn Mariny i Wojtka Szczęsnego. Marina Łuczenko i 4-letni Liam zachwycili świat! Twarz dziecka pokazano podczas hymnu Polski

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są szczęśliwymi rodzicami 4-letniego Liama. Para dotychczas pilnie strzegła wizerunku dziecka, nie pokazując jego twarzy w mediach społecznościowych. To uległo zmianie z powodu trwającego „święta piłki nożnej”, jak nazywany jest mundial. Podczas hymnu pokazano twarz ich synka!

04.12.2022Gwiazdy

Choinki Jedynki 2022. Gwiazdy ruszyły do sztalug na pomoc innym! Viki Gabor, Ida Nowakowska z mężem i synkiem, Maciej Musiał, Michał Wiśniewski z córką Fabienne i inni

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas, w którym ruszają wszystkie wyjątkowe inicjatywy mające na celu pomoc innym. Jedną z takich inicjatyw są „Choinki Jedynki”, które w 2022 r. odbywają się po raz 21. Nie zabrakło tam gwiazd! Zobacz, jak gwiazdy ruszyły do sztalug by namalować obrazy, które zostaną zlicytowane, a cały dochód przekazany dla najbardziej potrzebujących.

04.12.2022Choinki Jedynki 2022

Tak wygląda mama Anny Kalczyńskiej! Halina Rowicka w wieku 70 lat zachwyca formą! Gwiazda kultowego serialu „Dom” ma siedmioro wnucząt!

Halina Rowicka to ceniona aktorka, której sławę i popularność przyniosła rola Ewy Talar z kultowego dziś serialu „Dom”. Mama Anny Kalczyńskiej dziś jest panią po 70-tce i skupia się na wychowywaniu wnucząt. Tych ma aż siedmioro! Być może to one sprawiają, że aktorka zachwyca formą i wcale nie wygląda na swój wiek! Spójrzcie tylko na jej najnowsze zdjęcia.

04.12.2022Dom

„Barwy szczęścia”. Metamorfoza Wiktorii Gąsiewskiej wprawiła internautów w osłupienie. Kolczyki i mocny makijaż podzieliły jej fanów

Wiktoria Gąsiewska to młoda aktorka, która na oczach widzów przeobraziła się z dziecka w dorosłą kobietę. Niektórym ta ewolucja nie do końca się podoba, zwłaszcza gdy aktorka prezentuje się w dojrzałym wcieleniu. Najnowsze zdjęcie, którym się pochwaliła w sieci, wywołało istną burzę w komentarzach, polaryzując jej fanów!

04.12.2022Barwy szczęścia

„M jak miłość”. Małgorzata Pieczyńska w grzywce zaskoczyła fanów! Subtelna zmiana wywarła na nich ogromne wrażenie! „Nie wyobrażałam sobie Pani w innej fryzurze a tu taka odmiana”

Małgorzata Pieczyńska to jedna z najpopularniejszych aktorek, którą widzowie wprost uwielbiają. Wcielająca się od lat w Aleksandrę Chodakowską w „M jak miłość” aktorka zdecydowała się na małą rewolucję na głowie. Fani, którzy byli przyzwyczajeni do jednej fryzury nie kryją swojego uznania! Subtelna zmiana wywarła na nich ogromne wrażenie!

04.12.2022M jak miłość

„Klan”. Magdalena Wójcik kiedyś i dziś. Tak się zmieniała jedna z najpiękniejszych polskich aktorek! „Ogromną frajdę sprawia mi rozśmieszanie ludzi”. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia

Magdalena Wójcik należy do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Znana fanom przede wszystkim z roli Beaty Boreckiej-Rafalskiej z „Klanu” ma na koncie dziesiątki kreacji filmowych i teatralnych. Zobacz, jak wyglądała na różnych etapach kariery ta urodziwa aktorka, która nie ma szczęścia do udanych związków. Nie straciła jednak poczucia humoru, którym stara się zarażać widzów. - Ogromną frajdę sprawia mi rozśmieszanie ludzi - podkreśla.

04.12.2022Klan

„Na dobre i na złe”. Mama Aleksandry Żebrowskiej wygląda jak księżna Diana! Teściowa Michała Żebrowskiego do złudzenia przypomina „królową ludzkich serc”

Aleksandra i Michał Żebrowscy to jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Para chętnie dzieli się swoim szczęściem z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, w czym prym wiedzie żona Michała Żebrowskiego. Aleksandra Żebrowska pochwaliła się zdjęciem swojej mamy na Instagramie, a fani osłupieli. Teściowa Michała Żebrowskiego przypomina im księżną Dianę!

04.12.2022Na dobre i na złe

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×