gwiazdy

Dwa lata temu zmarł Ryszard Kotys, gwiazdor „Świata według Kiepskich”. Publikujemy archiwalne zdjęcia aktora

Choć większość widzów znała go głównie z roli Mariana Paździocha w „Świecie według Kiepskich”, to Ryszard Kotys mógł się pochwalić wyjątkowo bogatą filmografią, sięgającą lat 50. Już po jednej z pierwszych ról, krytycy wieszczyli mu wielką karierę. Spora w tym zasługa jego twarzy, którą określono jako „twarz przez wielkie T”.

28.01.2023Świat według Kiepskich

Edyta Pazura skomentowała śmierć teściowej. Wbiła szpilę Dorocie Choteckiej? „Żałobę nie obchodzi się na Instagramie”

Edyta Pazura zabrała głos w sprawie śmierci teściowej. Żona Cezarego Pazury dosadnie wyraziła, co myśli o przeżywaniu żałoby na Instagramie. Wygląda na to, że informacja o śmierci pani Jadwigi Pazury miała nie przedostać się do wiadomości publicznej. O jej śmierci poinformowała natomiast Dorota Chotecka, czyli żona Radosława Pazury.

28.01.202313. posterunek

Irena Santor wyjawiła, co myśli o Maryli Rodowicz i Krzysztofie Cugowskim. Legenda sceny złożyła im piękny ukłon! „Wychodzą na scenę i są kimś. To są osobowości”

Irena Santor jest bezdyskusyjnie wielką gwiazdą i ikoną polskiej sceny muzycznej. Gwiazda przy okazji nagrań do nowych odcinków programu „Szansa na sukces” zdradziła, co myśli o innych ikonach. Irena Santor obszernie wypowiedziała się na temat Maryli Rodowicz i Krzysztofa Cugowskiego.

27.01.2023Szansa na sukces

„Farma 2” odcinek 20. „Ruda” odpadła! Spełniło się życzenie „Młodej”. Ania i Gabryś żałują „ślubu”?

Za nami 20. odcinek 2. edycji programu „Farma”. Ania i Gabryś żałują „ślubu”? Nastroje na farmie są fatalne - Ania jest rozgoryczona zachowaniem „męża”. Ich humory przesłoniły jednak kontrowersyjne nominacje „Młodej”. „Ruda” rozpętała więc istne piekło, ale szybko zabrakło jej sił. Wówczas sprawa stanęła na ostrzu noża. Zobacz, co wydarzyło się w 20. odcinku „Farma 2”.

27.01.2023Farma

„You Can Dance – Nowa Generacja 2”. Katarzyna Cichopek urządziła warsztaty z pogranicza psychologii, tańca i gry aktorskiej. Takiej reakcji nie przewidziała!

„You Can Dance – Nowa Generacja 2” to program, w którym emocji nie brakuje. Waży się wszak los i przyszłość młodych tancerzy, walczących o jedyną taką szansę w życiu! Nic dziwnego więc, że na pewnym etapie pojawiają się łzy. Katarzyna Cichopek, będąca z wykształcenia psychologiem, postanowiła pomóc młodym uczestnikom organizując warsztaty. Takiej reakcji raczej się nie spodziewała!

27.01.2023You Can Dance - Nowa generacja

„Sanatorium miłości 5”. Marta Manowska wywiezie kuracjuszy do zamku! Kto zdecyduje się na zamianę komnat? Józek będzie miał okazję zabłysnąć przed Ewą!

Produkcja „Sanatorium miłości” dobrze wie, że widzowie nie znoszą nudy! W najbliższym odcinku „Sanatorium miłości 5” widzów czeka spora dawka emocji! Randki, wyścigi konnych zaprzęgów, muzyczne kalambury i noc w zamkowych komnatach to zaledwie czubek góry lodowej. Co się wydarzy w 5. odcinku „Sanatorium miłości 5”?

27.01.2023Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×