„Harry Potter". Aktorzy, którzy odeszli. Pierwszy Dumbledore i nieodżałowany Severus Snape. Wspominamy gwiazdy serii o „Harrym Potterze”, które zmarły

„Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" to najnowszy hit HBO GO. Aktorzy po 20 latach od nagrania pierwszej części przygód młodego czarodzieja, wracając na plan, by opowiedzieć o swojej filmowej podróży. Niestety, nie wszyscy, którzy mieli wkład w stworzenie świata magii dożyli do tej chwili. Sprawdź, którzy aktorzy z serii o Harrym Potterze już odeszli.

Multimedia

Aktorzy grający w „Harry’m Potterze”, którzy zmarli

Jubileuszowy program specjalny Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu przybliżył zakulisowe historie związane z powstawaniem produkcji, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabrał widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów. Nie tylko okazja do nagrywania odcinka była wyjątkowa, ale też jego forma. Zrezygnowano z osoby prowadzącej odcinek. Swoistymi moderatorami rozmowy są główni bohaterowie serii, czyli Daniel Radfcliffe, Emma Watson i Rupert Grint.

Ciekawostki i anegdoty - zebraliśmy najważniejsze informacje ze spotkania ekipy Harry'ego PotteraZobacz więcej

Młodzi – choć starsi niż w dniu, w którym po raz pierwszy weszli na plan – aktorzy opowiadają o swoich przeżyciach, o tym jak dorastali w magicznej scenografii i jak wspominają poszczególne sceny. Przeżyć przy tym powrocie do przeszłości nie brakuje, zwłaszcza, że nie wszyscy aktorzy mogli wspominać wraz z magiczną trójką… Jak się okazuje, na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat odeszło wielu aktorów, którzy wzięli udział w tworzeniu magicznego świata Harry’ego Pottera. Mimo, że zabrakło ich fizycznie, nie zastali zapomnieni.

Zobacz aktorów serii o „Harry’m Potterze”, którzy zmarli

Zobacz galerię

Program "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" jest dostępny na HBO GO!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×