„Harry Potter". HBO planuje serial o świecie magii? Są pierwsze informacje o serialowej adaptacji twórczości J.K. Rowling

Czy ponadczasowy „Harry Potter" wróci do nas, tym razem, jako serial? HBO udzieliło pierwszych informacji o ewentualnej adaptacji książek J.K.Rowling. Co już wiadomo?

Multimedia

Wracamy do Hogwartu z HBO?

Ostatnią produkcją dziejącą się w uniwersum Harry'ego Pottera były „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a". Tytuł zarobił w kinach 400 milionów dolarów. Warner Bros przymierza się właśnie do nakręcenie kolejnych filmów, dwóch części „Harry Potter i przeklęte dziecko". Reżyser dwóch pierwszych części „Harry'ego Pottera" Chris Columbus poinformował, że bardzo chciałby pracować przy projektach.

Harry to kultowa postać. J.K. Rowling, którą fascynuje wielu ludzi na całym świecie. W uniwersum Pottera jest miejsce na mnóstwo ciekawych bohaterów i ich oddzielnych historii. Trudno wyczerpać tak fantastycznie zbudowaną magiczną rzeczywistość.

Podczas jednej z rozmów, Sarah Aubrey, producentka filmowa, która czuwa nad HBO Max Originals, zaznaczyła, że Warner Bros. Discovery jest nadal bardzo zaangażowane w realizację nowych rzeczy w świecie Pottera, czytamy w magazynie Variety

"Rozmawiamy o przyszłości WP IP, takich jak... Harry Potter. Jesteśmy bardzo zaangażowani w tworzenie nowych produkcji dla tych fanów i zastanawiamy się, co dalej." - powiedziała Sarah Aubrey.

Wszystko, co wiemy o gwieździe nowego hitu Amazona. Gdzie wcześniej zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×