"Harry Potter". Kolejna wpadka w programie specjalnym! Oliver Phelps żartuje, że to zemsta. Tak dziś wyglądają filmowi bracia Weasley

Na premierę programu "Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" wszyscy czekali z niecierpliwością. Jak się okazało, nie obyło się bez wpadek w dokumencie. Twórcy pomylili się przy podpisywaniu wypowiedzi Olivera Phelpsa. Niedociągnięcie zauważył sam aktor. Jak Oliver i jego brat James zmienili się od początków swojej przygody z Harrym Potterem? Zobacz naszą galerię!

Multimedia

"Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" to dla fanów twórczości J. K. Rowling najlepszy prezent na początek 2022 roku. W wyjątkowym programie możemy wrócić do Hogwartu, a przy okazji poznać jego zupełnie inne oblicze. Wraz z aktorami i innymi członkami ekipy filmowej śledzimy kulisy powstawania kolejnych części tego światowego hitu. Widzowie razem z odtwórcami ról wspominają niezwykłe momenty na planie. Mimo upływu czasu historia wciąż porusza widzów na całym świecie. I chociaż jubileusz powstania pierwszego filmu przygotowano z ogromnym rozmachem, to jednak nie udało się uniknąć kilku potknięć. Czujni fani, a nawet sami aktorzy, zauważyli pewne niedociągnięcia.

Emma Watson chciała zrezygnować z roli Hermiony! Było jej bardzo ciężko Zobacz więcej

Wpadka w "Harrym Potterze"

Fani Harrego Pottera bardzo szybko zobaczyli, że w programie przygotowanym na jubileusz wkradł się pewien błąd. Dotyczył on zdjęcia Emmy Robert, którą pomyloną z Emmą Watson. Okazało się jednak, że to nie jedyne niedociągnięcie. W obsadzie filmowej serii znaleźli się m.in.Oliver i James Phelps. To oni wcielili się w role energicznych braci Weasley, którzy znani byli ze swoich żartów. Podczas jednego z wywiadów w programie "Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" pomylono bliźniaków i odwrotnie podpisano ich imiona. Co ciekawe, sam Oliver zauważył to i powiedział swoim fanom na Instagramie. Aktor zażartował, że być może jest to czyjaś zemsta za dowcipy George'a i Freda.

Na post odpowiedzieli również inni aktorzy z "Harrego Pottera". Tom Felton, który wcielał się w Draco, napisał, że to jego sprawka (Malfoy był przecież z innego domu niż Fred i George). Matthew Lewis, czyli filmowy Neville Longbottom, dodał, że to naprawdę zabawne. W wielu komentarzach fani przywoływali także bardzo znany fragment filmu, w którym bliźniaki Weasley żartują ze swojej mamy i wytykają jej, że nawet ona ich nie rozpoznaje.

Wracamy do świata magii. Dlaczego warto obejrzeć specjalny program HBO?Zobacz więcej

Od czasu pierwszej ekranizacji książki J. K. Rowling minęło już sporo czasu. Aktorzy, których pokochaliśmy, nie są już małymi dziećmi. Jak wyglądają teraz odtwórcy ról Freda i George'a Weasley? Zobacz naszą galerię!

Zobacz galerię

A czy wy widzieliście już program "Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu"? Zauważyliście ten błąd?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×