„Harry Potter" reunion. Zebraliśmy najważniejsze informacje. Jakimi historiami podzielili się twórcy i aktorzy "Harry'ego Pottera"?

Program specjalny, w którym występują gwiazdy serii o młodym czarodzieju trafił na HBO już 1. stycznia i jest piękną laurką dla aktorów i zaangażowanych w produkcję. Czy dowiemy się z niego czegoś ciekawego? Oczywiście. Sprawdź ciekawostki zdradzone przez członków produkcji całej serii o Harry’m Potterze!

Multimedia

Zobacz, jakimi historiami podzielili się twórcy "Harry'ego Pottera"

Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson wraz z reżyserem i producentem Chrisem Columbusem, a także wieloma innym cenionym członkami obsady wszystkich ośmiu filmów o Harrym Potterze, spotykali się po raz pierwszy, aby świętować dwudziestą rocznicę premiery pierwszego filmu z serii pt. Harry Potter i Kamień Filozoficzny.

Jubileuszowy program specjalny Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu przybliżył zakulisowe historie związane z powstawaniem produkcji, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabrał widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów.

Twórcy kultowej serii powrócili w wielkim stylu, jednak nie udało się uniknąć wpadki!Zobacz więcej

Ten wyjątkowy odcinek to jednak nie tylko czas spędzony na wspomnieniach. Zaangażowani w produkcje reżyserzy, aktorzy i członkowie ekipy filmowej zdradzili kilka ciekawostek, których nikt się nie spodziewał. Jakich?

Sprawdź ciekawostki zdradzone przez członków produkcji całej serii o Harry’m Potterze! Znajdują się w naszej galerii

Program "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" jest dostępny na HBO GO!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×