harry potter

Hermiona krytykuje J.K. Rowling. Ostre słowa Emmy Watson wymierzone w kontrowersyjne opinie autorki "Harry'ego Pottera"

Od kilku lat środowisko fanów "Harry'ego Pottera" przeżywa trudne chwile ze względu na kontrowersyjne i wykluczające opinie autorki magicznej serii. Aktorzy i aktorki, którzy byli związani ze światem czarodziejów, ostro krytykują J.K. Rowling. Ostatnio publicznie zakpiła z niej sama Emma Watson, wzbudzając aplauz uczestników gali rozdania nagród BAFTA. Co odtwórczyni roli Hermiony miała jej do powiedzenia?

16.03.2022Harry Potter

„Harry Potter". Aktorzy, którzy odeszli. Pierwszy Dumbledore i nieodżałowany Severus Snape. Wspominamy gwiazdy serii o „Harrym Potterze”, które zmarły

„Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" to najnowszy hit HBO GO. Aktorzy po 20 latach od nagrania pierwszej części przygód młodego czarodzieja, wracając na plan, by opowiedzieć o swojej filmowej podróży. Niestety, nie wszyscy, którzy mieli wkład w stworzenie świata magii dożyli do tej chwili. Sprawdź, którzy aktorzy z serii o Harrym Potterze już odeszli.

07.01.2022Harry Potter

"Harry Potter". Kolejna wpadka w programie specjalnym! Oliver Phelps żartuje, że to zemsta. Tak dziś wyglądają filmowi bracia Weasley

Na premierę programu "Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" wszyscy czekali z niecierpliwością. Jak się okazało, nie obyło się bez wpadek w dokumencie. Twórcy pomylili się przy podpisywaniu wypowiedzi Olivera Phelpsa. Niedociągnięcie zauważył sam aktor. Jak Oliver i jego brat James zmienili się od początków swojej przygody z Harrym Potterem? Zobacz naszą galerię!

07.01.2022Harry Potter

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×