Harry Potter

„Harry Potter". Aktorzy, którzy odeszli. Pierwszy Dumbledore i nieodżałowany Severus Snape. Wspominamy gwiazdy serii o „Harrym Potterze”, które zmarły

„Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" to najnowszy hit HBO GO. Aktorzy po 20 latach od nagrania pierwszej części przygód młodego czarodzieja, wracając na plan, by opowiedzieć o swojej filmowej podróży. Niestety, nie wszyscy, którzy mieli wkład w stworzenie świata magii dożyli do tej chwili. Sprawdź, którzy aktorzy z serii o Harrym Potterze już odeszli.

07.01.2022Harry Potter

"Harry Potter". Kolejna wpadka w programie specjalnym! Oliver Phelps żartuje, że to zemsta. Tak dziś wyglądają filmowi bracia Weasley

Na premierę programu "Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" wszyscy czekali z niecierpliwością. Jak się okazało, nie obyło się bez wpadek w dokumencie. Twórcy pomylili się przy podpisywaniu wypowiedzi Olivera Phelpsa. Niedociągnięcie zauważył sam aktor. Jak Oliver i jego brat James zmienili się od początków swojej przygody z Harrym Potterem? Zobacz naszą galerię!

07.01.2022Harry Potter

"Harry Potter". Jon Stewart zarzuca J. K. Rowling antysemityzm? Komik odniósł się do swoich słów

"Harry Potter" powrócił do nas dzięki dokumentowi "Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu". To dlatego książki J. K. Rowling są teraz na ustach wszystkich. Niedawno na ich temat wypowiedział się również Jon Steward, który stwierdził, że wykorzystane w magicznym świecie gobliny przypominają ilustracje z "Protokołu mędrców Syjonu". W mediach zaczęto pisać, że komik zarzuca antysemityzm pisarce.

06.01.2022Harry Potter

Emma Watson — filmy, w których zagrała gwiazda Harry'ego Pottera. Wybraliśmy najlepsze!

Emma Watson filmy. Brytyjska aktorka filmowa swoją karierę rozpoczęła już w wieku nastoletnim. Znana jest przede wszystkim z roli przemądrzałej Hermiony Granger z serii filmów o Harrym Potterze. Mimo młodego wieku w swojej filmografii ma już kilkanaście produkcji, a niektóre z nich cieszą się sporym uznaniem zarówno ze strony widzów, jak i krytyków filmowych. Przedstawiamy subiektywny ranking najlepszych filmów z Emmą Watson!

29.11.2021Ranking

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×