hbo go

"Euforia 3". Na jakim etapie są prace nad najnowszymi odcinkami serialu? Sydney Sweeney zdradziła, jak to wygląda

Fani "Euforii" czekają właśnie na kolejne odcinki ich ulubionego serialu. Na razie nie znamy szczegółów związanych z 3. sezonem produkcji HBO. Wszyscy przypuszczają, że ekipa będzie potrzebowała jeszcze trochę czasu zanim podzieli się kolejną częścią tej historii. Niedawno Sydney Sweeney przyznała, jak wyglądają prace nad tą produkcją. Czy zobaczymy serial wcześniej niż nam się wydawało?

15.07.2022Euforia

"Przyjaciele". Na czym polega fenomen serialu, który od lat ma wierne grono fanów?

Choć od zakończenia ostatniego sezonu „Przyjaciół” minęło ponad 15 lat, serial do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem i sympatią widzów. Biorąc pod uwagę świetną jakość produkcji ostatnich lat, trzeba przyznać, że serial jest prawdziwym fenomenem. Dlaczego mimo licznej konkurencji, losy Rachel, Moniki, Phoebe, Rossa, Joeya i Chandlera do dziś fascynują widzów na całym świecie?

11.07.2022Przyjaciele

"Opowieści podręcznej". Elisabeth Moss o scjentologii. Fani wytykali, że gra w serialu o opresyjnej religii należąc do takowej

Elisabeth Moss jest bez wątpienia jedną z lepszych aktorek serialowych, które mamy okazję podziwiać w kolejnych świetnych produkcjach. Jej rola w serialu HBO "Opowieści podręcznej" wielu zostawiło w stanie szoku dla fabuły i podziwu dla jej talentu. Co ciekawe, aktorka występująca w serialu o opresyjnej religii sama jest scjentolożką, co dla wielu jest równoznaczne. Aktorka odniosła się do tych zarzutów.

02.05.2022Opowieść podręcznej

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×