„Heaven in Hell". Magdalena Boczarska w objęciach przystojniaka. Nie jest to Mateusz Banasiuk!

Magdalena Boczarska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Piękna artystka od wielu lat związana jest z młodszym od siebie aktorem, Mateuszem Banasiukiem. Teraz jednak gwiazda pojawiła się w objęciach pewnego przystojniaka! Sprawdźcie!

Multimedia

Magdalena Boczarska w objęciach przystojniaka. Nie jest to Mateusz Banasiuk!

Magdalena Boczarska to postać, której przedstawia nie trzeba. Jest jedną z najlepszych i najbardziej cenionych polskich aktorek, która swój talent miała szansę potwierdzić za pośrednictwem ról w takich filmach jak m.in. „Różyczka", „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy „Piłsudski".

Teraz Magdalena Boczarska przygotowuje się do kolejnej ważnej premiery. Już 10 lutego do kin trafi nowy film Tomasza Mandesa pt. „Heaven in Hell", którego gwiazdą jest Magdalena Boczarska. Polskiej aktorce na ekranie partneruje przystojny Włoch, Simone Susinna, którego widzowie doskonale znają z kontynuacji „365 dni". Dodajmy, że prywatnie aktorka jest w związku z aktorem, Mateuszem Banasiukiem. Para ma synka Henryka, który urodził się w grudniu 2017 roku.

Magdalena Boczarska w zwiastunie nowego filmu twórców "365 dni"Zobacz więcej

W warszawskim Kinogramie właśnie odbyła się konferencja prasowa filmu „Heaven in Hell". Fotoreporterom do zdjęć zapozowali m.in. Magdalena Boczarska, Simone Susinna, Katarzyna Sawczuk oraz Tomasz Mandes.

Zobaczcie zdjęcia z konferencji filmu „Heaven in Hell"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×