Hotel Paradise

Muzyka z czołówek "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" i nie tylko. Słynne piosenki z programów telewizyjnych - kto je wykonuje? Co o nich wiemy?

Charakterystycznym elementem części telewizyjnych programów jest piosenka z ich czołówki. Tak jest między innymi w przypadku "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości". Miliony widzów w Polsce kojarzą słowa piosenek, którymi się rozpoczynają. Co wiemy o słynnych piosenkach z programów? Kto je wykonuje?

21.09.2022Programy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil nie próżnuje. Jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!

Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" wywołał ogromne poruszenie wśród internautów. Decyzje niektórych uczestników zszokowały widzów. Agnieszka i Kamil byli jedną z par, którą połączyli eksperci w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowy post uczestnika show TVN wywołał w sieci burzę. Mężczyzna jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!

29.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Hotel Paradise". Bogusia "Bibi" Brzezińska i Kamil Bijoś nagrali piosenkę do czołówki 4. sezonu. Jak wyszło?

To już kolejna piosenka specjalnie napisana do popularnego programu. W poprzednim sezonie, utwór promujący show zaśpiewała Sonia Szklanowska, uczestniczka drugiej edycji „Hotelu Paradise”. Teledysk „Oto raj” osiągnął ponad 3 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Po sukcesie pierwszego utworu, stworzonego na potrzeby programu, skomponowanie nowego hitu powierzono temu samemu teamowi, który bez wątpienia wyczuł klimat reality show. Autorami muzyki są gitarzyści zespołu IRA: Piotr Konca i Sebastian Piekarek oraz Marcin Limek, uznany producent muzyczny, a tekst napisał Wojciech Byrski.

25.08.2021Hotel Paradise

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×