ich troje

"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska pokazali obrączki. Robią wrażenie!

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska właśnie odświeżyli swoje przysięgi małżeńskie i wyprawili wesele z pompą. Nic więc dziwnego, że fani skupiają się głównie na bajecznej uroczystości, z której zdjęcia wyciekły do sieci. Zakochani i świeżo upieczeni małżonkowie chętnie dzielą się swoim szczęściem z fanami i uchylają rąbka samej ceremonii. Właśnie się pochwalili, jakie wybrali obrączki! Robią wrażenie!

23.09.2022Twoja twarz brzmi znajomo

O ślubie Michała Wiśniewskiego i Magdy Femme fani dowiedzieli się po fakcie. Jeszcze głośniejszy był ich rozwód. Ich konflikt trwa od lat

Magda Femme była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego. Para długo ukrywała fakt, że są już mężem i żoną. Kiedy ta wiadomość ujrzała światło dzienne, okazało się, że małżeństwo się rozwodzi. Po ich rozstaniu nie szczędzili sobie gorzkich słów. Pomimo upływu lat, Femme i Wiśniewski nadal są skonfliktowani. Co dziś słychać u pierwszej żony lidera zespołu "Ich Troje"?

09.09.2022Ich troje

25-lecie Ich Troje. Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Ile ma lat? Czym się zajmuje?

Michał Wiśniewski to prawdziwa legenda polskiej muzyki. Trudno znaleźć artystę, który zdobyłby popularność takiej skali, jaką w latach swojej świetności cieszył się zespół Ich Troje. Za nami koncert z okazji 25-lecia Ich Troje, gdzie uwagę wszystkich skradła... piąta żona Michała Wiśniewskiego, Pola Wiśniewska! Ile ma lat? Jaka jest różnica wieku między nimi? Czym się zajmuje? Sprawdźcie!

14.08.202225-lecie Ich Troje

"Twoja twarz brzmi znajomo". Dzieci Michała Wiśniewskiego przez ich nietypowe imiona były ofiarami przykrych żartów. "Na pewno trudności sprawiało to za dzieciaka"

Michał Wiśniewski jest znany w świecie show-biznesu za sprawą występów w zespole "Ich Troje", roli jurora w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", a także jako fan nietypowych imion, jakie nadaje swoim dzieciom. Niektóre z jego pociech postanowiły opowiedzieć o tym, czy są zadowolone z tego, jak się nazywają. Okazuje się, że przez swoje oryginalne imiona, nie miały one w szkole łatwego życia.

30.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×