ida nowakowska

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Sopocie. Katarzyna Cichopek i Małgorzata Opczowska olśniły na scenie. Tak świętowano 20-lecie "Pytania na śniadanie"

20-lecie "Pytania na śniadanie" uczczono podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Wielki koncert odbył się w sopockiej Operze Leśnej. Na scenie pojawiła się plejada gwiazd, w tym prowadzący kultowego formatu: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska i nie tylko. Zobaczcie zdjęcia w galerii.

27.08.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Łukasz Nowicki wskoczył do wody i się zaczęło. "Pytanie na śniadanie" z pompą świętuje 20-lecie w Sopocie! Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska, Aleksander Sikora, Izabella Krzan

"Pytanie na śniadanie" kończy okrągłe 20 lat. Z tej okazji na widzów i sympatyków porannego programu telewizyjnej Dwójki czeka moc atrakcji. Wśród nich: specjalne, urodzinowe wydania programu w Warszawie i Sopocie oraz wielki jubileuszowy koncert w Operze Leśnej. A to wszystko w weekend 27 i 28 sierpnia. Zobaczcie, jak gospodarze "Pytania na śniadania" pozowali do zdjęć nad morzem.

27.08.2022TVP

"Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska zachwyciła synkiem na planie 20-lecia programu! Jak wypadły Katarzyna Cichopek, Izabella Krzan i inne gwiazdy śniadaniówki?

Kolorowe stroje, rozkloszowane spódnice, młodzieńcze stylizacje… Tak gwiazdy „Pytania na śniadanie” prezentowały się na planie spotu okazji 20-lecia najpopularniejszego programu śniadaniowego w Polsce. Premiera klipu będzie miała miejsce 25 sierpnia. Oczywiście w „Pytaniu na śniadanie”. Tymczasem już dziś prezentujemy zdjęcia z planu!

24.08.2022Pytanie na śniadanie

"You Can Dance - Nowa generacja". Edyta Herbuś i Ida Nowakowska zgodnie wskazały faworyta do zwycięstwa w "Tańcu z gwiazdami". Dość nieoczywisty wybór

W jednym z najnowszych wywiadów, jurorki programu "You Can Dance" postanowiły wskazać, kto ich zdaniem może sięgnąć po Kryształową Kulę w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Zarówno Edyta Herbuś, jak i Ida Nowakowka wskazały tę samą gwiazdę. Czy faktycznie ma ona szanse na zwycięstwo w show Polsatu?

06.08.2022You Can Dance - Nowa generacja

"You Can Dance – Nowa Generacja 2". Katarzyna Cichopek zachwyca na planie programu TVP! Odważny dekolt Edyty Herbuś

Za nami prasowy dzień na planie programu "You Can Dance – Nowa Generacja 2". Dziennikarze i fotoreporterzy mieli okazję przyjrzeć się pracy nowego jury "You Can Dance - Nowa generacja", jednak uwagę wszystkich skradła Katarzyna Cichopek, która wyglądała olśniewająco! Trudno było nie zwrócić uwagi również na Edytę Herbuś i jej dość odważny dekolt.

28.07.2022You Can Dance - Nowa generacja

"You Can Dance - Nowa generacja". Znany jest już pełny skład jury! Katarzyna Cichopek potwierdziła plotki o jej występie w programie

Ostatnimi czasy spekulowano o tym, jak będzie wyglądał skład jury w najnowszej edycji programu "You Can Dance - Nowa generacja". Wówczas z występem w słynnym tanecznym show łączono m.in. Katarzynę Cichopek, jednak nie było do końca pewne, w jakiej roli miałaby się pojawić w programie. Teraz aktorka postanowiła potwierdzić medialne doniesienia na temat jej udziału w "You Can Dance". Znany jest już pełny skład jury!

13.07.2022You Can Dance - Nowa generacja

"You Can Dance - Nowa generacja". Katarzyna Cichopek nie będzie jurorką w programie? Miała ją wygryźć Ida Nowakowska

Od pewnego czasu w mediach pojawiają się spekulacje na temat udziału Katarzyny Cichopek w najnowszej edycji "You Can Dance - Nowa generacja". Słynna aktorka miała być przymierzana do roli jednej z jurorek programu. Jednak według najnowszych doniesień, to Ida Nowakowska ma oceniać występy tancerzy. Czy to oznacza koniec Katarzyny Cichopek w "You Can Dance"?

30.06.2022You Can Dance - Nowa Generacja

Opole 2022. Debiut Katarzyny Cichopek, spektakularna kreacja Haliny Mlynkovej, Katarzyna Żak i recital Justyny Steczkowskiej. Tak wyglądał kultowy opolski festiwal!

Opole 2022, czyli święto polskiej muzyki powoli zbliża się do końca. 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu jak zawsze był magiczną podróżą! Podczas tegorocznego konkursu swój debiut miała Katarzyna Cichopek, której partnerował na scenie Maciej Kurzajewski. Widzowie mieli szansę również podziwiać wyjątkowy recital Justyny Steczkowskiej, a także występ Maryli Rodowicz, Anny Wyszkoni, Krzysztofa Cugowskiego, Haliny Mlynkovej i wielu innych! Zobacz zdjęcia z wyjątkowego festwialu.

20.06.2022Opole 2022

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×