Idol

"Idol". Tomasz Makowiecki powraca na scenę po latach! Jak zmienił się były finalista głośnego show Polsatu?

Dawno, dawno temu, w odległym 2002 roku, telewizja Polsat zaprezentowała program "Idol", który zrewolucjonizował programy talent show w polskiej telewizji. Chociaż dzisiaj już zapewne mało kto pamięta pierwszego "Idola", to jednak program wykreował kilka postaci, które w mediach brylują do dzisiaj, z Kubą Wojewódzkim na czele. Gorzej sprawa ma się z finalistami show, którzy co prawda przez jakiś czas robili kariery, ale później o części z nich słuch zaginął. Teraz powraca Tomasz Makowiecki! Jak się zmienił? Sprawdźcie!

08.07.2021Idol

Ewa Farna publikuje poruszający post o feminizmie i wywołuje emocjonującą dyskusję. "Nigdy nie czułam się gorsza od facetów"

O Ewie Farnej zrobiło się niedawno po raz kolejny głośno przy okazji premiery najnowszego singla "Ciało" i związanego z nim projektu. Wokalistka wykorzystała swoją platformę w mediach społecznościowych, aby odpowiedzieć na pytanie, które było jej często zadawane w związku z przesłaniem utworu. Przy tej okazji, podzieliła się swoimi odczuciami odnośnie feminizmu.

15.06.2021Śpiewajmy razem. All Together Now

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×