"InstaHistorie". Adam Kubera, czyli polski James Arthur z "The Voice Kids". Jakie sekrety skrywa jego Instagram?

Adam Kubera opowiedział nam historię swoich zdjęć na Instagramie. Młody wokalista zdradził nam kulisy koncertów, teledysków i współpracy z pozostałymi uczestnikami "The Voice Kids". Oto "InstaHistorie" Adama Kubery.

Multimedia

Adam Kubera o swoich zdjęciach na Instagramie

Adam Kubera to uczestnik 2. edycji "The Voice Kids", który został okrzyknięty polskim Jamesem Arthurem i szybko stał się idolem nastolatków. Mimo że 15-latek nie wygrał muzycznego show, to jego kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Na swoim koncie ma kilka singli, a na początku 2020 roku światło dziennie ujrzał najnowszy teledysk do piosenki "Tak jak jest".

Viki Gabor wspomina Trenerów z "The Voice Kids" i ważne koncerty. Jak jej się pracowało z Kayah?Zobacz więcej

Jak się okazuje, w "The Voice Kids" zawiązują się przyjaźnie i młodzi wokaliści chętnie uczestniczą we wspólnych projektach. Adam Kubera zaśpiewał w utworze "To Co Ważne" w akcji #lubieniehejtuje razem z AniKą Dąbrowską i Carlą Fernandes. Ponad to z AniKą nagrał wspólnie utwór "Cold Water" i wystąpił w jej teledysku "Daj coś od siebie". Z Carlą natomiast wypuścili wspólny utwór "I Don't Care".

W "InstaHistoriach" Adam Kubera wspomina kulisy koncertów, teledysków i współpracy z pozostałymi uczestnikami "The Voice Kids", a także zdradza, jakie jego marzenie niedawno się spełniło.

Oto "InstaHistorie" Adama Kubery"

Zobacz galerię

"InstaHistorie" w Telemagazynie!

Instagram stał się nieodzowną częścią funkcjonowania polskich gwiazd. To tam publikują swoje zdjęcia - z pracy, z domu, z wakacji. Jakie historie kryją się za tymi fotkami? Czy gwiazdy pamiętają kulisy powstawania zdjęć, które wrzucili kiedyś na "Insta"? Sprawdzamy to w naszych "InstaHistoriach" - nie przegapcie kolejnych odcinków!

Blanka Lipińska i nocne zdjęcia z planu "365 dni". Jak zaczynała z Michele Morrone?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • irsa (gość)

    Karolinko, Adam Kubera ma 17 lat. 15 lat miał 1,5 roku temu.

    03.03.2020 23:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×