"InstaHistorie". Blanka Lipińska i nocne zdjęcia z planu "365 dni". Jak zaczynała z Michele Morrone?

Blanka Lipińska opowiedziała nam o niektórych zdjęciach ze swojego Instagrama. Autorka "365 dni" opowiedziała nam o nocnych zdjęciach z planu i Michele Morrone, a także o swojej znajomości z Robertem Lewandowskim. Oto 1. część "InstaHistorii" Blanki Lipińskiej

Multimedia

Blanka Lipińska o swoich zdjęciach na Instagramie

Blanka Lipińska to sprawczyni niemałego zamieszania w polskim show-biznesie. Przez lata związana była z KSW, następnie wydała bestseller "365 dni" - pikantną historię Laury i Massimo. Idąc za ciosem, wydała w sumie 3 części swojej książki. To jej jednak nie wystarczyło i postanowiła nakręcić film na podstawie "365 dni". Blanka Lipińska otwarcie mówi, że będzie to pierwszy polski erotyk i jeszcze przed jego premierą zapowiedziała, że powstaną ekranizacje kolejnych jej książek.

Blanka Lipińska zapowiada: To będzie najlepszy film erotyczny na świecieZobacz więcej

Blanka Lipińska w 2019 roku zajęła 2. miejsce w rankingu najlepiej zarabiających pisarzy tygodnika "Wprost", a w 2020 roku zastała nagrodzona statuetką Bestsellerów Empiku. Nie boi się rozmów o seksie ani nie wstydzi nagości. W 2018 roku wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu "CKM".

W 1. części naszego programu Blanka Lipińska opowiedziała o swojej znajomości z Robertem Lewandowskim, zdradziła, kto przyczynił się do fenomenu "365 dni", a także czy alkohol pomógł jej wygrać ze stresem przed wizytą u Kuby Wojewódzkiego. Jak wyglądały nocne zdjęcia na planie "365 dni"?

Zobacz galerię

"InstaHistorie" w Telemagazynie!

Instagram stał się nieodzowną częścią funkcjonowania polskich gwiazd. To tam publikują swoje zdjęcia - z pracy, z domu, z wakacji. Jakie historie kryją się za tymi fotkami? Czy gwiazdy pamiętają kulisy powstawania zdjęć, które wrzucili kiedyś na "Insta"? Sprawdzamy to w naszych "InstaHistoriach" - nie przegapcie kolejnych odcinków!

Mister Polski wspomina dzień swojego ślubu i zdradza, kto prasuje mu koszule! Zagra Jokera?!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Paździerz który niestety się sprzeda, tak jak filmy Kawulskego czy Vegi. (gość)

    Jest pewna czesc społeczeństwa, która uwielbia rynsztokowe kino. Niestety w naszym kraju jest to największa część społeczeństwa.

    05.02.2020 14:37
  • Paulinka (gość)

    Szykuje sie pażdizierz2020 roku i niech lepiej juz sobie daruje kolejne dwie częsci zrobi przysługe wszystkim!

    05.02.2020 14:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×