"InstaHistorie". Blanka Lipińska ocenia swoje pośladki i figurę. "Widać, kiedy się rozstałam"

Przed Wami 2. część "InstaHistorii" z Blanką Lipińską, która tym razem opowiada o idealnej figurze. Kiedy wygląda najlepiej? Czy wstydzi się swoich pośladków? Oto 2. część "InstaHistorii" Blanki Lipińskiej.

Multimedia

Blanka Lipińska o swoich zdjęciach na Instagramie

Do kin właśnie wchodzi film na podstawie książki Blanki Lipińskiej "365 dni", a my prezentujemy 2. część "InstaHistorii" z autorką tego bestselleru. Tym razem Blanka Lipińska opowiedziała nam, czy wstydzi się swoich pośladków, kiedy wygląda najlepiej, a kiedy gorzej? Nie spodziewacie się też, dlaczego pisarka zaczęła uprawiać kite surfing.

Blanka Lipińska i nocne zdjęcia z planu "365 dni". Jak zaczynała z Michele Morrone?Zobacz więcej

Blanka Lipińska przez lata związana była z KSW, następnie wydała bestseller "365 dni" - pikantną historię Laury i Massimo. Idąc za ciosem, wydała w sumie 3 części swojej książki. To jej jednak nie wystarczyło i postanowiła nakręcić film na podstawie "365 dni". Blanka Lipińska otwarcie mówi, że będzie to pierwszy polski erotyk i jeszcze przed jego premierą zapowiedziała, że powstaną ekranizacje kolejnych jej książek.

Blanka Lipińska w 2019 roku zajęła 2. miejsce w rankingu najlepiej zarabiających pisarzy tygodnika "Wprost", a w 2020 roku zastała nagrodzona statuetką Bestsellerów Empiku. Nie boi się rozmów o seksie ani nie wstydzi nagości. W 2018 roku wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu "CKM".

Zobacz galerię

"InstaHistorie" w Telemagazynie!

Instagram stał się nieodzowną częścią funkcjonowania polskich gwiazd. To tam publikują swoje zdjęcia - z pracy, z domu, z wakacji. Jakie historie kryją się za tymi fotkami? Czy gwiazdy pamiętają kulisy powstawania zdjęć, które wrzucili kiedyś na "Insta"? Sprawdzamy to w naszych "InstaHistoriach" - nie przegapcie kolejnych odcinków!

Kayah płacze wspominając pracę z Viki Gabor! Co ją łączy z Kękę i Michałem Szpakiem?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×