"InstaHistorie". Kayah płacze wspominając pracę z Viki Gabor! Co ją łączy z Kękę i Michałem Szpakiem?

Kayah opowiedziała o swoich zdjęciach na Instagramie! Jakie historie się za nimi kryją? Zobacz, jak Kayah wspomina współpracę z Viki Gabor oraz, co ją łączy z raperem Kękę, Michałem Szpakiem i Andrzejem Piasecznym! Oto "InstaHistorie" Kayah!

Multimedia

Kayah o swoich zdjęciach na Instagramie

Kayah jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 30 lat. Debiutowała fonograficznie w 1988 singlem "Córeczko", za który otrzymała nagrodę specjalną Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich. Później było już tylko lepiej. Pomiędzy projektami muzycznymi, była prowadzącą, jurorką bądź trenerką w telewizyjnych programach rozrywkowych i wzięła udział w licznych dużych kampaniach reklamowych. Prowadzi czynnie działalność charytatywną i społeczną, została ambasadorką Światowego Funduszu na rzecz Przyrody (WWF). Jest także założycielką wytwórni płytowej Kayax.

Viki Gabor i Kayah podbijają Internet! Klip do "Ramię w ramię" hitem w dniu premiery!Zobacz więcej

Na początku 2020 roku ukazał się singiel "Ramię w ramię", który Kayah nagrała razem ze zwyciężczynią konkursu Eurowizja Junior 2019, Viki Gabor. Wokalistka nie kryje łez mówiąc o swojej młodszej koleżance po fachu, przyznaje bowiem, że Viki bardzo ją wzrusza. Przypominając sobie różne chwile, uwiecznione na zdjęciach, które pojawiły się na jej instagramowym profilu, Kayah zdradziła, dlaczego rok 1998 był dla niej wyjątkowy. Zdradziła również, co łączy ją z raperem Kękę, Michałem Szpakiem i Andrzejem Piasecznym! Zobacz "InstaHistorie" Kayah!

Zobacz galerię

"InstaHistorie" w Telemagazynie!

Instagram stał się nieodzowną częścią funkcjonowania polskich gwiazd. To tam publikują swoje zdjęcia - z pracy, z domu, z wakacji. Jakie historie kryją się za tymi fotkami? Czy gwiazdy pamiętają kulisy powstawania zdjęć, które wrzucili kiedyś na "Insta"? Sprawdzamy to w naszych "InstaHistoriach" - nie przegapcie kolejnych odcinków!

Mister Polski wspomina dzień swojego ślubu i zdradza, kto prasuje mu koszule! Zagra Jokera?!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×