"InstaHistorie". Natalia Zastępa wspomina "The Voice Kids" i opowiada o miłości do Bajmu

Natalia Zastępa opowiedziała nam o wybranych zdjęciach na swoim Instagramie. Młoda wokalistka wspomina "The Voice Kids" i opowiada o miłości do Bajmu. Jakie tajemnice skrywają jej zdjęcia? Tego dowiecie się oglądając "InstaHistorie"

Multimedia

Natalia Zastępa w InstaHistoriach

Natalia Zastępa to młodziutka wokalistka, która szerszej publiczności dała się poznać już w wieku 14 lat biorąc udział w "The Voice Kids". Dołączyła do drużyny Edyty Górniak i dotarła aż do finału. Przegrała jednak o włos z Roksaną Węgiel, która ostatecznie wygrała program. Później, jako 16-latka wzięła udział w "The Voice of Poland", gdzie pod dowództwem Michała Szpaka także dotarła do finału. Natalia ma na swoim koncie już trzy single: "Za późno", "Nie żałuję" i "Kłopoty".

Patryk Pniewski robił striptiz w Paryżu? Aktor zdradza tajemnice swoich zdjęć na InstagramieZobacz więcej

W "InstaHistoriach" Natalia Zastępa opowiedziała nam o swojej miłości do Bajmu, debiucie w Opolu, a także wspominała udział w obydwu "Voice'ach". Młoda wokalistka zdradziła nam także w jakich okolicznościach zostało zrobione zdjęcie, które opublikowała na Instagramie jako pierwsze.

Zobacz galerię

"InstaHistorie" w Telemagazynie!

Instagram stał się nieodzowną częścią funkcjonowania polskich gwiazd. To tam publikują swoje zdjęcia - z pracy, z domu, z wakacji. Jakie historie kryją się za tymi fotkami? Czy gwiazdy pamiętają kulisy powstawania zdjęć, które wrzucili kiedyś na "Insta"? Sprawdzamy to w naszych "InstaHistoriach" - nie przegapcie kolejnych odcinków!

Viki Gabor wspomina Trenerów z "The Voice Kids" i ważne koncerty. Jak jej się pracowało z Kayah?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×