"InstaHistorie". Viki Gabor wspomina Trenerów z "The Voice Kids" i ważne koncerty. Jak jej się pracowało z Kayah?

Viki Gabor opowiedziała nam o swoich zdjęciach na Instagramie. Młoda wokalistka wspomniała swój udział w "The Voice Kids" oraz Trenerów, Tomsona i Barona. Zobacz, co mówi o koncertach na Wyspach i udziale w Eurowizji Junior. Oto "InstaHistorie" z Viki Gabor.

Multimedia

Viki Gabor o swoich zdjęciach na Instagramie

Viki Gabor - ta niespełna 13-letnia wokalistka może pochwalić się naprawdę niemałym sukcesem. W 2018 roku wzięła udział w 2. edycji "The Voice Kids", gdzie dołączyła do drużyny Tomsona i Barona. Finalnie zajęła drugie miejsce. Brak wygranej nie oznacza jednak braku dalszych osiągnięć. W 2019 roku wygrała Eurowizję Junior, która odbywała się w Polsce, wystąpiła także podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Młoda wokalistka ma silne wsparcie w Kayah, z którą nagrała utwór "Ramię w ramię".

Kayah płacze wspominając pracę z Viki Gabor! Co ją łączy z Kękę i Michałem Szpakiem?Zobacz więcej

Viki przez kilka lat mieszkała w Wielkiej Brytanii. Tam też miała okazję koncertować, co wspomina w naszych "InstaHistoriach". Jak jej się wraca na Wyspy po tym czasie? Młoda wokalistka opowiedziała o najważniejszych wydarzeniach w jej muzycznym życiu. Zdradziła, czy jest zadowolona z występu w Zakopanem, opowiedziała o współpracy z Kayah. Viki pokazała także mały urywek swojego prywatnego życia. Zobacz "InstaHistorie" z Viki Gabor!

Zobacz galerię

"InstaHistorie" w Telemagazynie!

Instagram stał się nieodzowną częścią funkcjonowania polskich gwiazd. To tam publikują swoje zdjęcia - z pracy, z domu, z wakacji. Jakie historie kryją się za tymi fotkami? Czy gwiazdy pamiętają kulisy powstawania zdjęć, które wrzucili kiedyś na "Insta"? Sprawdzamy to w naszych "InstaHistoriach" - nie przegapcie kolejnych odcinków!

Mister Polski wspomina dzień swojego ślubu i zdradza, kto prasuje mu koszule! Zagra Jokera?!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×