"Instrukcja kochania". Konrad Skolimowski zdradza swój sposób na miłość. Serialową nowość TV4 promują gorące rytmy jego hitu!

Adriana Słowik
Adriana Słowik
fot. materiały prasowe TV4
fot. materiały prasowe TV4
Tej zimy w mroźne wieczory rozgrzeją nas miłosne manewry na antenie Czwórki – już od poniedziałku o godz. 19 nowy codzienny serial „Instrukcja kochania”, a w nim romantyczne historie oraz perypetie czworga bohaterów z firmy oferującej pomoc we wszelkich sercowych sprawach. Serialową nowość Czwórki promują gorące rytmy hitu Konrada Skolimowskiego, który w wciela się w jedną z czołowych postaci czyli Adka. Choć w „Instrukcji kochania” szuka miłości dla innych, prywatnie stawia na spontaniczność w zawieraniu znajomości, wierzy też w siłę muzyki, która zbliża ludzi.

Konrad Skolimowski zdradza swój sposób na miłość

W zwiastunie serialu "Instrukcji kochania" wykorzystano przebój Konrada Skolimowskiego „Moja dama”, który, jak mówi sam autor, napisany został z myślą o zakochanych i poszukujących miłości.

„Piosenka powstała na Teneryfie, gdzie mieszkałem przez pewien czas. Grałem tam w piłkę i byłem częstym bywalcem klubów, gdzie królowały klimaty Latino i taniec, w którym zmysłowo kołysze się całym ciałem, a zwłaszcza biodrami. Postanowiłem połączyć gorące południowe rytmy z polską muzyką taneczną. Pisząc piosenkę o miłości, chciałem, żeby ułatwiała interakcję między ludźmi, wprawiając w dobry nastrój i porywając do tańca, bo muzyka w naturalny sposób pomaga wykonać pierwszy krok, wyciągnąć kogoś na parkiet i przełamać pierwsze lody - także nieśmiałym i szukającym drugiej połówki.”

[instagram]https://www.instagram.com/p/CYCFu_5IIOw/[/instagram]

W „Instrukcji kochania”, autorka vlogu o miłości, Anka, wraz z bratem i dwiema przyjaciółkami, Majką (Maria Ruddick) i Niną (Olga Pęczak), pomagają nie tylko samotnym w poszukiwaniu partnera i przełamywaniu nieśmiałości, ale też osobom w związkach lub nieszczęśliwie zakochanym, parom, które się rozstały, osobom pragnącym naprawić błędy lub odważyć się na zmianę w swoim życiu uczuciowym, a także zrezygnowanym i boleśnie zawiedzionym, którym przywracają wiarę w miłość i w to, że nie warto z niej rezygnować.

Bohater Konrada Skolimowskiego, Adek, to trochę niesforny lekkoduch i podrywacz, ale w gruncie rzeczy chłopak o złotym sercu, który bardzo się angażuje, szukając miłości dla innych. Aktor przyznaje, że sam nigdy nie potrzebował pomocy w sercowych sprawach:

„Zgadzam się, że miłości czasem trzeba pomóc i jeśli ktoś woli korzystać z fachowej pomocy, szukając drugiej połówki, to jestem jak najbardziej za. Szanuję osoby, które podchodzą do tego metodycznie i bardzo racjonalnie, ale sam zdaję się na głos serca i stawiam na spontaniczność w uczuciach. Nie korzystałem też nigdy z portali randkowych, bo uważam, że łatwiej nawiązać znajomość w realu – w dyskotece, na koncercie, na ulicy czy w bibliotece - tak naprawdę wszędzie można spotkać interesujące osoby i prawdziwą miłość, czasem wystarczy tylko wykonać pierwszy krok, z czym nigdy nie miałem problemu. Wiem, że nie wszystkim się to zdarza, ale ja zawsze zakochuję się od pierwszego wejrzenia, a raczej zakochiwałem się, bo miłość mojego życia już znalazłem” – mówi Konrad Skolimowski, który mimo młodego wieku jest już odpowiedzialnym ojcem rodziny. W zeszłym roku urodził mu się drugi syn i, jak zapewnia, nie zamierza poprzestać na dwójce dzieci.

Czy jego bohater, Adek, również się kiedyś ustatkuje? O tym będzie można się przekonać oglądając serial „Instrukcja kochania” od poniedziałku do czwartku o godz. 19 w Czwórce.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn