IO Tokio 2020. Katarzyna Zillmann dokonała coming outu na antenie TVP! Wioślarka podziękowała swojej dziewczynie!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
fot. jacek smarz / polska press
fot. jacek smarz / polska press
Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 na razie nie idą po myśli Polaków. Faworyci do medali zaliczyli już kilka spektakularnych porażek, ale na szczęście doczekaliśmy się chociaż jednego medalu. Wszystko za sprawą polskich wioślarek, chociaż obecnie sieć żyje nie ich medalem, a wyznaniem Katarzyny Zillmann!

Katarzyna Zillmann dokonała coming outu na antenie TVP! Wioślarka podziękowała swojej dziewczynie!

Polska doczekała się pierwszego medalu na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020! Wszystko za sprawą polskich wioślarek, które zdobyły srebrny medal. Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillmann uległy jedynie Chinkom.

Medal dla polskiej reprezentacji bardzo cieszy, jednak Internauci obecnie bardziej żyją... wyznaniem jednej z wioślarek, Katarzyny Zillmann, która postanowiła wtrącić swoje trzy grosze do podziękowań na antenie TVP. Gdy Maria Sajdak dziękowała:

Dziękujemy wszystkim kibicom, mężom, rodzinom, znajomym...

Zillmann postanowiła zbliżyć się do mikrofonu i z entuzjazmem dodała od siebie:

I dziewczynom!

Teraz cała Polska żyje wyznaniem coming outem zawodniczki, która właściwie od dawna nie ukrywa, że jest lesbijką. Sama ze zdziwieniem przyznaje, że sprawa dopiero teraz zainteresowała media. W rozmowie z WP Sportowe Fakty tak skomentowała to, co dzieje się wokół "ujawnienia" jej relacji z kanadyjkarką, Julią Walczak:

Mnie się wydawało, że nigdy nie byłam ukryta w szafie, a tu się okazuje, że trzeba z niej wyjść tak oficjalnie. Rozmowy z wami po medalowym wyścigu dla mnie nie były przełomowe. Już wcześniej mówiłam o tym w wywiadach, ale z jakichś powodów nie było to publikowane...

[twitter]https://twitter.com/Lewica_News/status/1420370166190419972[/twitter]

Źródło: Foto Olimpik/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn