IO Tokio 2020

Przeczytaj także:

Tureckie seriale znowu znikają z TVP. Ta decyzja nie spodoba się widzom. Przerwa w emisji będzie bardzo długa [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Będzie kolejna długa przerwa w emisji tureckich seriali na antenie TVP. Zmiany w programie dotyczą najważniejszych tureckich hitów, m.in. "Elif" i "Przysięgi". Co się stało? Dlaczego TVP znowu zawiesza emisję popularnych seriali? Czy wszystkie pokazywane w Polsce tureckie seriale zostaną przerwane? Wyjaśniamy w tekście poniżej!

19.07.2021Program TV

Wiosenna ramówka TVP 2021. "Kabaret. Super Show Dwójki" i "Wielkie rodziny" nowościami TVP. Co jeszcze pojawi się wiosną w ofercie stacji?

Wiosna 2021 w TVP - co nowego pojawi się w ofercie stacji? W tym sezonie Telewizja Polska postawiła na uwielbiane przez widzów popularne formaty jak "Dance Dance Dance" i "The Voice Kids". Nie zabraknie jednak nowości, zwłaszcza tych przygotowanych specjalnie na start nowego kanału TVP Kobieta. Poznaj szczegóły wiosennej ramówki TVP 2021.

25.02.2021Wiosenna ramówka 2021

IO Rio 2016 - plan transmisji. Gdzie obejrzeć transmisję z Igrzysk Olimpijskich w Rio? [TRANSMISJA TV, KOMENTATORZY]

XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro to dla Telewizji Polskiej najważniejsza, obok EURO 2016, impreza sportowa roku. Relacje z igrzysk będą obecne na trzech antenach: TVP1, TVP2, TVP Sport – łącznie około 800 godzin transmisji. Imprezę nieodpłatnie będzie można także oglądać na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Stream.

22.07.2016IO Rio 2016

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×