iwona pavlović

"Taniec z gwiazdami". Konflikt Krzysztofa Rutkowskiego i Iwony Pavlović. Do dyskusji włączył się mąż "Czarnej Mamby"! Detektyw groził jurorce "tanzańskim Interpolem"

Pierwszy odcinek 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" przyniósł zaskakująco sporo emocji. Wzburzenie fanów wywołało odpadnięcie z programu Łukasza Płoszajskiego i pozostanie Krzysztofa Rutkowskiego, który jako pierwszy tej edycji zobaczył "jedynkę" wywołał burzę w sieci. Stał się również zalążkiem konfliktu między Iwoną Pavlović, a najsłynniejszym detektywem w Polsce. Z obu stron padły mocne słowa! O co chodzi?

02.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović kiedyś i dziś. Tak się zmieniała jurorka tanecznego show! Przez jej surowość dorobiła się pseudonimu "Czarna Mamba"

Iwona Szymańska-Pavlović to polska tancerka, międzynarodowy sędzia taneczny i konferansjerka oraz, dla wielu, przede wszystkim surowa jurorka w programie "Taniec z gwiazdami". Można ją nazwać wręcz rekordzistką - zasiada w nim od samego początku! Zobacz wyjątkowe zdjęcia z początków kariery gwiazdy, które publikujemy w galerii.

15.08.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Tak się zmieniało jury programu. Rekordzistka spędziła w nim 25. edycji, a niektórzy utrzymali się raptem przez jedną. Pamiętacie wszystkich jurorów?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 25. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także na oceniających ich występy jurorach, którzy niekiedy byli bardziej znani od uczestników programu. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniało się jury "Tańca z gwiazdami". Pamiętacie wszystkich?

26.07.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×