Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński sprzedają swój apartament? Jego cena zwala z nóg! Znajdą kupca na lokal za prawie 9,5 miliona złotych?

Izabela Janachowska cieszy się w Polsce ogromną rozpoznawalnością. Niegdysiejsza gwiazda stacji TVN, a dziś twarz Polsatu gdzie prowadzi program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej", niedawno znalazła się na ustach wszystkich za sprawą swojego bajecznego apartamentu. Wygląda bowiem na to, że Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński poszukują kupca na lokal za prawie 9,5 miliona złotych! Zobacz wnętrza tej bajecznego domu. Zdjęcia zapierają dech w piersiach!

Multimedia

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński sprzedają swój apartament? Znajdą kupca na lokal za prawie 9,5 miliona złotych?

Izabela Janachowska to postać, której przedstawiać nie trzeba. Przez całe lata, jakie spędziła w telewizji TVN, stała się prawdziwą specjalistką od programów ślubnych, przez co wiele osób zapomniało, że swoją medialną karierę zaczynała jako tancerka w "Tańcu z gwiazdami". Niestety, z powodu kontuzji kolana, musiała zakończyć swoją taneczną karierę.

W 2014 roku Izabela Janachowska wyszła za mąż za przedsiębiorcę Krzysztofa Janusza Jabłońskiego. Para w maju 2019 roku doczekała się synka Christophera Alexandra.

Paulina Smaszcz niepochlebnie o związku Izabeli Janachowskiej z milionerem. Jest stanowcza odpowiedź gwiazdy Polsatu!Zobacz więcej

Izabela Janachowska obecnie jest gwiazdą telewizji Polsat, a jej transfer z TVN wzbudził wiele emocji. Dzisiaj Janachowska współprowadzi "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz ma własny program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej".

Media często rozpisują się o Janachowskiej, ale tym razem głośno jest o niej w kontekście jej luksusowego apartamentu. Jak donosi Pudelek, Izabela Janachowska oraz Krzysztof Jabłoński postanowili sprzedać swój ogromny apartament!

Za nieruchomość, która łącznie mierzy 271 metrów kwadratowych, z czego 80 metrów kwadratowych ma sam taras, para chciałaby uzyskać... 9 480 000 złotych! W tej cenie potencjalny kupiec otrzyma jacuzzi z leżakami na tarasie, bar, prywatną siłownię oraz saunę! Co jeszcze znajduje się w mieszkaniu? Szczegóły dotyczące mokotowskiego apartamentu znajdziecie w ogłoszeniu.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×