izabela macudzińska borowiak

"Królowe życia". Izabela Macudzińska-Borowiak pochwaliła się metamorfozą. Schudła osiem kilogramów!

Izabela Macudzińska-Borowiak za sprawą programu "Królowe życia" zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. Jej fani chętnie śledzą ją w mediach społecznościowych, kibicując w nowych przedsięwzięciach. Sama Izabela chętnie dzieli się tym, co u niej w życiu się dzieje. Efektami metamorfozy również postanowiła się podzielić ze swoimi obserwatorami.

08.08.2022Królowe życia

"Królowe życia". Iza Macudzińska w kolejnym programie! Tak dziś wygląda gwiazda TTV. Długie włosy są jej znakiem rozpoznawczym

Iza Macudzińska to gwiazda "Królowych życia". Program został zdjęty z anteny TTV, ale piękna bizneswoman wystąpi niebawem w kolejnym show. Co to będzie? Zobaczcie, jak dziś wygląda Izabela Macudzińska-Borowiak. Jak na "królową życia" przystało, Iza uwielbia eksperymentować z wizerunkiem, a długie włosy to obecnie jej znak rozpoznawczy.

23.07.2022Królowe życia

Przeczytaj także:

„Królowe życia”. Tak Izabela Macudzińska-Borowiak świętowała 40. urodziny swojego ukochanego! Było na bogato!

Izabela Macudzińska-Borowiak to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu TTV „Królowe życia”. Jej grono fanów rosło z dnia na dzień od momentu, kiedy pojawiła się na antenie! Aktywna w mediach społecznościowych „królowa życia” pochwaliła się imprezą, jaką wyprawiła swojego ukochanemu z okazji 40. urodzin Patryka. Było na bogato to jakby nic nie powiedzieć!

24.11.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Tak wygląda Izabela Macudzińska-Borowiak bez doczepianych włosów. „Królowa” jest znana z blond loków!

Izabela Macudzińska-Borowiak, choć program „Królowe życia” już dawno się skończył, nie pozwala o sobie zapomnieć. „Królowa” umie podtrzymać zainteresowanie swoją osobą, chętnie dzieląc się z fanami między innymi swoimi metamorfozami. Właśnie pokazała się w wersji, którą zna niewielu - bez doczepianych włosów!

18.11.2022Królowe życia

"Królowe życia" na starych fotografiach są nie do poznania. Tych zdjęć mogliście nie widzieć! Dagmara Kaźmierska, Laluna Unique, Izabela Macudzińska-Borowiak

"Królowe życia" to popularna telenowela stacji TTV, która jakiś czas temu została zawieszona. Sprawdziliśmy w galerii, jak na przestrzeni lat zmieniły się przebojowe bohaterki "Królowych życia". Zobacz w galerii stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej, Izabeli Macudzińskiej-Borowiak, Kamili Kaczmarek czy Laluny Unique.

29.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Iza Macudzińska-Borowiak szczerze o zdradach i anonimowych donosach. Jak "królowa" i Patryk Borowiak radzą sobie z hejtem i podłościami?

Izabela Macudzińska-Borowiak to jedna z bohaterek programu TTV "Królowe życia". Występ w telewizyjnym show sprawił, że "królowa" i jej partner Patryk Borowiak stali się dość rozpoznawalni. Sława ma swoje plusy, ale ma także minusy. "Królowa życia" opowiedziała, jak z bliskimi radzą sobie z hejtem, anonimowymi donosami i podłościami, których doświadczają.

20.08.2022Królowe życia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×