jak mieszka lider wilków

Robert Gawliński dorabia do emerytury, wynajmując swój grecki dom! "Na starość zamierzam siedzieć pod oliwką"

Lider zespołu Wilki od lat dzieli życie na Polskę i Grecję. Tam właśnie znajduje się drugi dom państwa Gawlińskich, gdzie Robert i Monika odpoczywają w iście bajkowej scenerii. Okazuje się, że grecki azyl muzyka jest na wynajem! W ten sposób muzyk zabezpiecza swoją rodzinę na przyszłość. - Na starość zamierzam siedzieć pod oliwką - mówił.

02.08.2022Bitwa na głosy

Przeczytaj także:

Top of the Top Sopot Festival 2022. Spora wpadka dawno niewidzianej Kasi Wilk! Rozpromieniona Agnieszka Woźniak-Starak oczarowała widzów

Za nami 1. dzień Top of the Top Sopot Festival 2022. Widzowie telewizji TVN mieli szansę przypomnieć sobie dawne hity, a także pobawić się przy najnowszych przebojach. Jednak uwagę wszystkich i tak skradła rozpromieniona Agnieszka Woźniak-Starak! Jednak dzisiaj mówi się o sporej wpadce dawno niewidzianej Kasi Wilk!

17.08.2022Top of the Top Sopot Festival 2022

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 5. Zwycięstwo Anny Jurksztowicz i deklasacja pozostałych uczestników! Nieoczekiwane zastępstwo nieobecnej uczestniczki

Za nami kolejny odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Po raz pierwszy w historii programu zabrakło na scenie jednej z uczestniczek. Nieoczekiwanie zastąpił ją... artysta, którego ona miała udawać! Najlepsza okazała się Anna Jurksztowicz jako Bette Midler i to ona zajęła pierwsze miejsce! "Aniu, znakomicie poradziłaś sobie z tym zadaniem; i wokalnie, i postaciowo i wszystkie te smaczki głosowe", nie kryli zachwytu jurorzy.

01.04.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×