"Jak pokochałam gangstera". Julia Wieniawa bohaterką kolejnej afery! Niefortunny wpis makijażystki zasugerował, że niedługo wyjdzie za mąż

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Zarówno jej karierę zawodową, jak i wydarzenia z życia prywatnego, śledzą miliony fanów. Aktorka niedawno stała się bohaterką niemałej afery. Wszystko za sprawą niefortunnego wpisu makijażystki!

Multimedia

Julia Wieniawa wychodzi za mąż?

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Jej wpisy na Instagramie śledzi ponad dwa miliony obserwujących! Fanów interesuje nie tylko rozwój jej kariery zawodowej, ale także wydarzenia z jej życia prywatnego. Niedawno aktorka mimowolnie stała się bohaterką niemałej afery. Wieniawa korzystała z usług makijażystki Emilii Lipińskiej. Jak to często bywa, twórczyni makijażu chciała pochwalić się efektami swojej pracy, zatem umieściła zdjęcie Julii Wieniawy w wykonanym przez siebie makijażu na profilu na Instagramie. Niestety, dosyć niefortunnie, w opisie fotografii użyła hashtagów ślubnych, takich jak na przykład "makijaż panny młodej" i "panna młoda 2022".

Julia Wieniawa przedstawiła fanom Nikitę. "Pierwsze skojarzenie: galerianka"Zobacz więcej

Zarówno fani Julii Wieniawy, jak i media podchwyciły temat i w sieci wkrótce zaczęły pojawiać się spekulacje na temat rzekomego zamążpójścia Julii Wieniawy, które miałoby mieć miejsce jeszcze w 2022 roku. Na sytuację szybko zareagowała sama makijażystka i za pośrednictwem InstaStories opublikowała swego rodzaju oświadczenie:

Tak, zrobiłam nieumyślnie takie klasyczne dla mnie hasztagi, pasujące do contentu makijażu, ale usunęłam je po chwili (...) dlatego, żebyście nie wykorzystali tego przeciwko Julii Wieniawie. (...) Nie pomyślałabym, że chcąc zapobiec i zrobić dobrze, to właśnie tym nakręcicie aferę - napisała Emilia Lipińska w odpowiedzi na jeden z artykułów, jakie pojawiły się w temacie.

Julia Wieniawa od ponad roku tworzy związek z aktorem, Nikodemem Rozbickim. Fani pary z pewnością ucieszyliby się z ich ślubu, jednak na ten moment nic nie wskazuje na to, że miałby on mieć miejsce w najbliższej przyszłości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Wiesiek (gość)

  Zdecydowanie. !!!! 2 powyżej . 1 niech się oddali . W tany !!!

  16.01.2022 19:43
 • Łukasz (gość)

  Tu jest akurat w tym prawda . Brawo pan / pani Pomaranczo 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 i bardzo Wspoczuje. Tej 1 z rodziny. 😥

  16.01.2022 19:40
 • Pomarańcza 🍊 (gość)

  No ☝️ ! 😠😡

  16.01.2022 19:26
 • Pomarańcza 🍊 (gość)

  Po 2 . Tyle mogę od siebie zdradzić. Do góry, jezyk włoski Idzie w miarę do przodu .

  Serio ? Atakowanie także. Kurskiego Weźcie się ta np połowa wredasów Ogarnie w tym wszystkim, ja mam dość np . Plotkarskich portali , które w bezczelny sposób atakują , zupełnie, niewinnych ludzi a tym bardziej które są chore psychicznie . I jeszcze, tyle , że mojej rodzinie jest 1 taki przypadek. 😥 Sumienia nie macie ani mózgu. Sluchacie i czytacie dalej takich . Kłamstw Ja kto chociażby 😠😡

  16.01.2022 19:24
 • Pomarańcza 🍊 (gość)

  Tak się kończy atakowanie się kogoś. Czyli wrobienie . Hallo tu ziemia .

  16.01.2022 19:09
 • Darek (gość)

  Ślub i zaraz rozwod

  16.01.2022 13:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×