jak się zmienili

"Co ludzie powiedzą?". Patricia Routledge ma 93 lata i zachwyca formą! Polacy pokochali ją jako Hiacyntę Bukiet

"Co ludzie powiedzą?" to serial, którego przedstawiać nie trzeba. Produkcja przez długie lata bawiła Polaków i w zasadzie bawi do dzisiaj, bo jest stale powtarzana przez polskie stacje telewizyjne. Hiacynta Bukiet i jej powiedzonka na dobre zakorzeniły się w pamięci widzów. Gwiazdą serialu była Patricia Routledge, która ma już 93 lata, ale wciąż jest w dobrej formie! Sprawdźcie, jak wygląda dzisiaj!

26.09.2022Co ludzie powiedzą?

"Niewidzialna wojna". Patryk Vega w rok schudł ponad 55 kg! Pokazał nagranie sprzed 30 lat! Jak wtedy wyglądał?

Patryk Vega to postać, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Kontrowersyjny reżyser od lat jest na ustach wszystkich, a jego filmy przyciągają do kin miliony widzów. Już 30 września w kinach pojawi się... filmowa autobiografia Patryka Vegi pt. "Niewidzialna wojna", a my tymczasem przyglądamy się metamorfozie reżysera, który w rok schudł ponad 55 kg!

25.09.2022Niewidzialna wojna

Joanna Racewicz kiedyś i dziś. Za to, jak się zmieniła spadła na nią lawina krytyki. W kilku zdaniach zgasiła hejterów! "Mam w sobie więcej plastiku, niż martwy wieloryb"

Joanna Racewicz to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Od jakiegoś czasu Joanna Racewicz coraz częściej pojawia się na przeróżnych imprezach, gdzie da się zauważyć, że przeszła ogromną metamorfozę! Twarz 48-letniej dziennikarki nie wygląda jak kilkanaście miesięcy temu. To z kolei sprowokowało nieprzyjemne komentarze, z którymi spotyka się w sieci. Postanowiła w mocnych słowach się do nich odnieść.

23.09.2022Polsat News

"Żony Hollywood". Katarzyna Wołejnio ma 49 lat i formę jak nastolatka! Tak prezentuje się była partnerka Rinke Rooyensa

Katarzyna Wołejnio szturmem wkroczyła do polskiego show biznesu. Urodzona w Nysie aktorka, która kilka lat temu wystąpiła w programie "Żony Hollywood", od czasu do czasu pojawia się na różnych branżowych wydarzeniach. W maju Wołejnio wkroczyła w 49. rok życia, jednak wciąż ma formę jak nastolatka! Zobaczcie, jak prezentuje się była partnerka Rinke Rooyensa!

22.09.2022Żony Hollywood

"Na dobre i na złe". Córka Jacka Borkowskiego miała zadatki na bycie gwiazdą. Wystąpiła w kultowym serialu! Czym Karolina Borkowska dziś się zajmuje?

Niemalże każdy w Polsce zna, nawet jeżeli nie obejrzał ani pół odcinka, serial "Na dobre i na złe". Produkcja na antenie TVP jest emitowana od 1999 r.! Dziś jednak ma niewiele wspólnego z tym, czym był niegdyś. Przed laty jedną z gwiazd "Na dobre i na złe" była Karolina Borkowska, która właściwie dorastała na oczach widzów! Teraz była aktorka powróciła na salony! Czym zajmuje się dzisiaj? Jak wygląda? Sprawdźcie!

20.09.2022Na dobre i na złe

25-lecie Ich Troje. Etiennette Wiśniewska zawładnęła sceną razem z Michałem Wiśniewskim! Podobieństwo do ojca jest uderzające!

Michał Wiśniewski to postać, której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Lider grupy Ich Troje znany jest ze swoich hitów, ale też... wielu małżeństw oraz dość licznego potomstwa. Teraz na wszystkich jest 15-letnia córka gwiazdora, Etiennette Wiśniewskiej, która podczas 25-lecia Ich Troje zawładnęła sceną razem z ojcem! Zobaczcie, jak teraz wygląda córka Michała Wiśniewskiego!

15.08.202225-lecie Ich Troje

25-lecie Ich Troje. Vivienne Wiśniewska to najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego. Zobaczcie, jak dorastała!

Michał Wiśniewski to prawdziwa legenda polskiej muzyki. Dokonań na tym polu może pozazdrościć mu wielu artystów, bo Ich Troje lata temu było prawdziwą potęgą. Wiśniewski zawsze był barwną postacią, a media chętnie rozpisywały się o jego kolejnych małżeństwach. Dzisiaj pokażemy wam, jak zmieniła się najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne Wiśniewska. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

15.08.202225-lecie Ich Troje

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×