"Jaka to melodia?". Maja Hyży 2 tygodnie po porodzie wróciła do pracy! Zobaczcie, jak się prezentuje po ciąży!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Maja Hyży niespełna dwa tygodnie temu urodziła swoje czwarte dziecko, a już dziś wróciła do pracy! Wokalistka pojawiła się na planie programu „"Jaka to Melodia?", gdzie wzięła udział w nagraniach odcinka specjalnego, który TVP1 wyemituje w niedzielę 11 września. Zobaczcie, jak piękna wokalistka prezentuje się po porodzie! Jest forma!fot. materiały prasowe TVP
Maja Hyży niespełna dwa tygodnie temu urodziła swoje czwarte dziecko, a już dziś wróciła do pracy! Wokalistka pojawiła się na planie programu „"Jaka to Melodia?", gdzie wzięła udział w nagraniach odcinka specjalnego, który TVP1 wyemituje w niedzielę 11 września. Zobaczcie, jak piękna wokalistka prezentuje się po porodzie! Jest forma!fot. materiały prasowe TVP
Maja Hyży niespełna dwa tygodnie temu urodziła swoje czwarte dziecko, a już dziś wróciła do pracy! Wokalistka pojawiła się na planie programu "Jaka to Melodia?", gdzie wzięła udział w nagraniach odcinka specjalnego, który TVP1 wyemituje w niedzielę 11 września. Zobaczcie, jak piękna wokalistka prezentuje się po porodzie! Jest forma!

Maja Hyży nie próżnuje. 2 tygodnie po porodzie wróciła do pracy! Zobaczcie, jak się prezentuje po ciąży!

Maja Hyży nie próżnuje. Wokalistka, która dwa tygodnie temu urodziła swoje czwarte dziecko, nie zamierza iść na urlop macierzyński. Artystka właśnie pojawiła się na planie programu "Jaka to melodia?", gdzie towarzyszyła Kubie Szmajkowskiemu i Paulii w nagraniach odcinka specjalnego.

Mai w kulisach towarzyszyli: partner i 2-tygodniowa córeczka Zosia.

Ja nie potrafię odpoczywać. Cieszę się nowymi projektami, a teraz jeszcze dodatkowo mam wokół siebie mnóstwo miłości, jaką dają mi Zosia, Tosia i chłopcy – powiedziała Maja Hyży, zapytana o tak szybki powrót do aktywności zawodowej. To jestem cała ja – uśmiecham się i idę do przodu. Gdybym siedziała w domu, to bym zwiędła...

Cały wywiad z Mają Hyży już jutro w "Pytaniu na śniadanie". Szybki powrót do pracy po urodzeniu dziecka nie powinien być zaskoczeniem dla wiernych fanów Mai. Artystka już jakiś czas temu deklarowała, że nie zamierza korzystać z urlopu macierzyńskiego, a powrót na scenę to kwestia najwyżej dwóch tygodni. Jak powiedziała, tak uczyniła!

Występ w programie "Jaka to melodia?" to pierwsze oficjalne wyjście Mai po porodzie. W najbliższych dniach artystka planuje także nagrać teledysk oraz wystąpić na Wakacyjnej Trasie Dwójki.

Biorę dwa bobasy pod pachę i jedziemy – mówiła niedawno w jednym z wywiadów. Piosenkarka jest mamą 2-tygodniowej Zosi, 2-letniej Antosi oraz 10-letnich bliźniaków - Aleksandra i Wiktora - których ojcem jest jej były mąż, Grzegorz Hyży.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn