janusz gajos

"Różyczka 2". Magdalena Boczarska i Janusz Gajos na planie nowego filmu Jana Kidawy- Błońskiego. Będzie hit na miarę pierwszej części?

We wtorek, 5 lipca 2022 roku, padł pierwszy klaps na planie filmu „Różyczka 2”. W warszawskim Centrum Bankowo- Finansowym pojawili się aktorzy: Magdalena Boczarska i Janusz Gajos, reżyser, Jan Kidawa- Błoński oraz Mariusz Łukomski z Monolith Films, producent i dystrybutor obydwu części filmu. Produkcja jest kontynuacją znakomitej „Różyczki”, nagrodzonej trzema Złotymi Lwami na Festiwalu w Gdyni (najlepszy film, najlepsza rola kobieca, najlepszy dźwięk), a także Orłem za najlepszą rolę męską.

06.07.2022Różyczka 2

"Bez skrupułów". Nowy serial Polsatu to telewizyjne rozwinięcie filmu "Solid Gold"! Będzie więcej wątków o aferze Amber Gold?

Wiele osób zastanawiało się, jaką produkcją będzie "Bez skrupułów", które telewizja Polsat twarzą Danuty Stenki reklamowała w swoim nowym spocie promocyjnym. Teraz, jak ustalili redaktorzy tvpolsat.info, potwierdziły się przypuszczenia widzów i nowy serial Polsatu będzie telewizyjnym rozwinięciem głośnego filmu "Solid Gold"!

13.08.2020Bez skrupułów

"Solid Gold" [RECENZJA]. Powstał film o aferze Amber Gold? Oceniamy jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich filmów tego roku!

"Solid Gold" Jacka Bromskiego było najgłośniejszym filmem tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni. Niestety nie z powodu wysokiego poziomu artystycznego, lecz skandalu; najpierw, na wniosek TVP będącej koproducentem obrazu, wycofano go z konkursu głównego, aby na koniec imprezy reżyser zerwał umowę z Telewizją Polską i w ostatniej chwili wprowadził produkcję ponownie do konkursu. O co cały ten raban?

30.11.2019Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×