Javier Bardem w Polsce! Co laureat Oscara robił w Warszawie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Kamila Glińska
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Javier Bardem w Polsce! Zdobywca Oskara i globalny ambasador marki Chivas Regal wziął udział w finale trzeciej polskiej edycji konkursu Chivas Venture dla start-upów.

Ponad 400 gości reprezentujących m.in. media, środowiska startupowe i biznesowe, pięciu niezwykłych finalistów i globalny ambasador marki Chivas Regal, Javier Bardem, wzięli udział w gali wieńczącej finał trzeciej polskiej edycji konkursu dla startupów Chivas Venture, która odbyła się 18 stycznia 2018 w Nowym Teatrze w Warszawie. Z tej okazji, jeden z najsłynniejszych aktorów Hollywood odwiedził Polskę!

Javier Bardem to, między innymi, zdobywca Oscara za rolę w filmie "To nie jest kraj dla starych ludzi", czy gwiazda takich hitów jak "Piraci z Karaibów" i "Skyfall". Reprezentantem Polski w walce o milion dolarów została firma Neuro Device, start-up, którego celem jest opracowanie pierwszego na świecie systemu do efektywnej rehabilitacji zaburzeń mowy (afazji).

- Jestem pod wrażeniem pomysłów polskich startupowców, które świadczą o tym, że nie ma żadnych ograniczeń w ulepszaniu świata. Zaprezentowane projekty wnoszą nieprawdopodobną świeżość, kreatywność i innowacyjność do naszej rzeczywistości. To ogromne wyróżnienie być częścią tak ambitnego programu, który jednocześnie jest bardzo bliski mojemu sercu. Dzięki Chivas Venture młode przedsiębiorstwa mają szansę spełnić marzenia, nie tylko swoje. Dla mnie to ogromny zaszczyt spotkać polskiego zwycięzcę III edycji Chivas Venture. Życzę mu wiele szczęścia w globalnym finale! – komentuje Javier Bardem, globalny ambasador marki Chivas Regal.

Źródło: Assocciated Press/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn