Jerzy Rodowicz jest poważnie chory. Brat Maryli Rodowicz prosi o pomoc. "Marylka nie ma teraz takich pieniędzy"

Adriana Słowik
Adriana Słowik
fot. Kurnikowski/AKPA
fot. Kurnikowski/AKPA
Wydawało się, że Maryla Rodowicz ma już za sobą trudny okres w życiu. Po głośnym rozwodzie i dwóch operacjach spadło na nią kolejne nieszczęście. Tym razem chodzi o jej jedynego brata. Jerzy Rodowicz jest ciężko chory i potrzebuje pomocy.

Brat Maryli Rodowicz jest chory i prosi o pomoc

Niedawno w mediach pojawiły się niepokojące informacje o bracie Maryli Rodowicz, królowej polskiej estrady. Jerzy Rodowicz jest poważnie chory. U mężczyzny stwierdzono raka prostaty i guza jelita grubego. Operacja jest bardzo kosztowna - 36 000 zł, a znana siostra nie ma teraz takich pieniędzy.

Jerzy Rodowicz poinformował o swoich problemach zdrowotnych na Facebooku, podkreślając, że ma "najlepszą siostrę na świecie". Prosi jednak o pomoc.

Kocham Ją bardzo za jej dobroć i pomoc w mojej trudnej sytuacji - czytamy na profilu pana Jerzego Rodowicza.

[facebook]https://www.facebook.com/jerzy.rodowicz/posts/pfbid02942ERSrFN1jQwnAzTyd9Bf2fXaHawuxzKkbgpAsrSemjvkSFkzEsG7RWMv7t6Z4Fl;post[/facebook]

Bardzo chciałbym jeszcze trochę pożyć, dlatego zwracam się o pomoc w uzbieraniu tej kwoty. Liczy się każda złotówka - napisał brat Maryli Rodowicz, który zdecydował się założyć w sieci specjalną zbiórkę.

Dobre informacje dla Jerzego Rodowicza

Jak informuje teraz "Super Express", za operację Jerzego Rodowicza zapłaci starszy syn wokalistki. -Janek zapłaci za moja operację, bo Marylka nie ma teraz takich pieniędzy. I tak mi już pomogła, bo kiedy powiedziałem jej, co mi dolega, od razu wysłała mnie na badania do prywatnej kliniki i za nie zapłaciła. Chciała, żebym miał szybką diagnozę - wyznał.

Operacja ma się odbyć 23 listopada w prywatnej klinice w Kędzierzynie-Koźlu. Panu Jerzemu życzymy dużo zdrowia!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn