Jesienna ramówka TVN 2022: 11. edycja" Top Model", nowy "Masterchef", "Herkules" i co jeszcze? Wybraliśmy najciekawsze programy i seriale!

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Fot. TVN | TVN/Wojciech Kurczewski
Fot. TVN | TVN/Wojciech Kurczewski
Jesienna ramówka 2022 TVN. Co nowego w telewizji? Koniec wakacji oznacza pojawienie się informacji na temat tego, co zobaczymy we wrześniu w telewizji. W jesiennej ramówce 2022 TVN znajdziemy różne propozycje. Widzowie z pewnością najbardziej czekają nowe edycje programów "Top Model", "Masterchef", czy "Mam talent!". W ramówce TVN nie zabraknie również absolutnych nowości. Co dokładnie widzowie będą mogli oglądać już niedługo?

Jesienna ramówka TVN 2022 – co będą mogli zobaczyć widzowie?

Do najciekawszych propozycji, które pojawią się na TVN, z pewnością można zaliczyć najnowszy serial "Herkules", gdzie w postać genialnego introwertyka Herkulesa Nowaka wcieli się Rafał Maćkowiak. Jesienią na antenę kanału powrócą znane i lubiane przez widzów programy: “Top Model”, “Lego Masters”, “Mam talent!”, “Masterchef”, “Kuchenne rewolucje”, “Milionerzy”, “Kuba Wojewódzki”, “Ślub od pierwszego wejrzenia” czy “Totalne remonty Szelągowskiej”. Najlepszy program śniadaniowy “Dzień Dobry TVN” wzbogaci nowa para prowadzących - Małgorzata Rozenek - Majdan i Krzysztof Skórzyński.

Co warto obejrzeć jesienią na TVN?

  • "Herkules"
  • "Top Model"
  • "Lego Masters"
  • "Mam talent!"
  • "Masterchef"
  • "Kuchenne rewolucje"
  • "Milionerzy"
  • "Kuba Wojewódzki"
  • “Ślub od pierwszego wejrzenia”
  • “Totalne remonty Szelągowskiej”
  • “Dzień Dobry TVN”

Wielkich emocji nie zabraknie także na antenie TVN7, gdzie pojawi się zupełnie nowy format – “Perfect Picture”! Skupione wokół fotografii show udowodni, że zdjęcie to coś więcej, niż dobrze uchwycony kadr – to też emocje i historia, która za nim stoi. W roli prowadzącej pojawi się dobrze znana widzom Patricia Kazadi. Jesienią w Siódemce widzowie zobaczą również kolejne sezony “Hotelu Paradise” oraz “40 kontra 20”, a fani seriali doczekają się nowych odcinków “Papierów na szczęście”.

Co warto obejrzeć jesienią na TVN 7?

  • “Perfect Picture”
  • “Hotel Paradise”
  • “40 kontra 20”
  • "Papiery na szczęście"

A co w TTV? Po pierwsze - trzy premiery: “Nasi w mundurach”, “Super Rolnicy” oraz “Życie na Kredycie”. Po drugie spektakularne powroty. “99 – gra o wszystko” w odsłonie VIP, “To tylko kilka dni” z Andrzejem Piasecznym i Cleo oraz kolejne serie takich hitów jak: “Gogglebox. Przed telewizorem”, “Usterka” czy polskie wydanie “Dam i Wieśniaczek”.

Co warto obejrzeć jesienią w TTV?

-“Nasi w mundurach”

- “Super Rolnicy”

- “Życie na Kredycie”

- “99 – gra o wszystko”

- “To tylko kilka dni”

- “Gogglebox. Przed telewizorem”

- “Usterka”

- “Damy i Wieśniaczki”.

W grudniu zadebiutuje nowa produkcja Player Original “Mój Agent”. Serial opowiada o codziennych zmaganiach pracowników agencji aktorskiej i jest polską wersją francuskiego hitu, w którym gwiazdy wcielają się w siebie same. W rolach epizodycznych wystąpią między innymi Magdalena Cielecka, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Jerzy i Maciej Stuhr. W serwisie Player.pl pojawią się również nowe odcinki trzymających w napięciu seriali “Skazana” oraz “Szadź”.

Co warto obejrzeć jesienią na Playerze?

  • "Skazana"
  • "Szadź"
  • "Mój agent"

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie szczegóły związane z najnowszą jesienną ramówką TVN:

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn