jk rowling

Hermiona krytykuje J.K. Rowling. Ostre słowa Emmy Watson wymierzone w kontrowersyjne opinie autorki "Harry'ego Pottera"

Od kilku lat środowisko fanów "Harry'ego Pottera" przeżywa trudne chwile ze względu na kontrowersyjne i wykluczające opinie autorki magicznej serii. Aktorzy i aktorki, którzy byli związani ze światem czarodziejów, ostro krytykują J.K. Rowling. Ostatnio publicznie zakpiła z niej sama Emma Watson, wzbudzając aplauz uczestników gali rozdania nagród BAFTA. Co odtwórczyni roli Hermiony miała jej do powiedzenia?

16.03.2022Harry Potter

"Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda". Zwiastun 2. części filmu w sieci! Udany? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" - zwiastun kontynuacji "Fantastycznych zwierząt" już w sieci. Studio Warner Bos. opublikowało 13 marca 2018 roku zapowiedź kolejnej części magicznego uniwersum Harry’ego Pottera. Zobacz, jak prezentuje się zwiastun filmu "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda"! Udany?

13.03.2018Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Czy świat magii bez Harry'ego Pottera też fascynuje? [RECENZJA]

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” jest spin-offem serii o Harrym Potterze i początkowo można było mieć obawy, że J.K. Rowling będzie chciała jedynie odcinać kupony od historii słynnego czarodzieja. Na szczęście jest inaczej, nowy film Davida Yatesa (ze scenariuszem Rowling) broni się jako osobna opowieść, bawiącą się nawiązaniami do poprzednich dzieł Brytyjki, ale zachowująca przy tym autonomię.

17.11.2016Recenzje

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×