"John Dillermand". Mężczyzna z najdłuższym penisem świata bohaterem serialu dla dzieci. Zbulwersowani rodzice składają skargi

Mężczyzna z długim penisem został bohaterem nowego serialu dla dzieci. Rodzice nie kryją swojego oburzenia. Część z nich uważa, że dziecięca produkcja "John Dillermand" promuje perwersję i pedofilię. Widzowie składają już skargi.

Multimedia

Mężczyzna z długim i magicznym penisem w serialu dla dzieci

Duńska telewizja DR wyemitowała serial dla dzieci pt. "John Dillermand", którego bohaterem jest mężczyzna z najdłuższym penisem na świecie. Animacja pokazuje, jak niesforny członek przysparza bohaterowi wiele problemów, czasami wyciąga go jednak z opresji np. pomaga poskromić lwa.

Długi i magiczny penis z duńskiej bajki "John Dillermand" wywołał ogromne kontrowersje. Wielu rodziców uważa, że produkcja to perwersyjny i nieodpowiedni serial dla małych widzów. Serial skierowany jest dla dzieci w wieku 4-8 lat.

Część rodziców jest zbulwersowanych i zdecydowało się już złożyć skargi. Szef dziecięcego kanału telewizji DR nie rozumie jednak oburzenia i podkreśla w swoim oświadczeniu, że w serialu nie chodzi o seksualizację ciała. Morten Skov Hansen zapewnia, że otrzymuje wiele pozytywnych komentarzy od rodziców, którzy wykorzystali film do porozmawiania z dziećmi o ciele.

Filmy i seriale dla dzieci, które warto nadrobić. Co obejrzeć spędzając czas z dzieckiem w domu?Zobacz więcej

W podobnym tonie wypowiada się również twórca bajki, Jacob Ley. Reżyser twierdzi, że pomysł na głównego bohatera pojawił się w jego głowie po rozmowach z własnymi dziećmi.

Stacja DR zaplanowała emisję 20 odcinków serialu "John Dillermand". Premierę produkcji obejrzało 90 tys. osób.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • PAK (gość)

  To my, dorośli, znajdujemy "obrzydliwe" treści tam, gdzie ich nie ma. Oglądnęłam sobie ten serial, żeby nie sugerować się tylko artykułami w polskim internecie, i jest bardzo porządny. Każdy odcinek ma swoje przesłanie, zawsze pozytywne.

  31.01.2021 20:36
 • Babcia (gość)

  Przecież to taka sama część ciała jak ręka czy pupa. Dzieci trzeba zaznajamiać że wszystkim, byle rzetelnie. Tajemnice i niedopowiedzenia budzą niezdrową ekscytację.

  07.01.2021 18:30
 • noone (gość)

  To Duńczycy. U nich to normalne (serio!) Nagość w Skandynawii nie jest tabu....

  Pamiętacie Gang Olsena? Jak Egon, Benny i Kjeld chodzili po mieście, często w tle widać było sex-shop. Z normalna wystawą towaru, który tam można nabyć. Było to w latach 68-81.....

  Pozdrawiam,

  07.01.2021 18:28
 • Matka (gość)

  O masakra. W życiu bym żadnemu dziecku takiej dennej bajki oglądać nie pozwoliła. Tania rozrywka dla znudzonych dorosłych dzieci. Nigdy dla dzieci.

  06.01.2021 20:24
 • Xd (gość)

  Aha...

  06.01.2021 18:37
 • Megi (gość)

  Miernota intelektualna pozuje na edukatorów. Współczuje poziomu edukacyjnego duńskim dzieciom. Mam nadzieję, że do Polski żadna z oświeconych stacji TV tego chłamu nie ściągnie.

  06.01.2021 18:12
 • Fagot (gość)

  No i widzimy organizację pozarządowych sex edukatorów w akcji. Bo jeden reżyser by się nie przebił z tym "arcydziełem". Rozmawiał z dziećmi i wymyślił!!! Że też nie odebrano mu jeszcze dzieci???

  06.01.2021 13:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×