Julia Wieniawa i jej siostry. 17-letnia Wiktoria Parzyszek zmienia fryzury i kolor włosów jak rękawiczki!

Julia Wieniawa ma trzy młodsze, przyrodnie siostry. O 17-letniiej Wiktorii Parzyszek robi się coraz głośniej. Zobaczcie, jak wygląda - jakiś czas temu wystąpiła u jej boku sławnej siostry w kampanii modowej.

Multimedia

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i wzięta influencerka. Poczynania zaledwie 23-letniej Julii obserwuje w sieci już 2 miliony osób. Niewielu wie, ale Julia Wieniawa ma przyrodnie rodzeństwo, które powoli wychodzi z jej cienia. Alicja Wieniawa-Narkiewicz również wybrała artystyczną drogę. Dziewczyna zagrała już w takich serialach jak: "Przyjaciółki", "Oko za oko" i "Mecenas Lena Barska". Ojcem Julii i Alicji jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz, ceniony artysta malarz.

Zmiana w obsadzie! Która z aktorek zostanie zastąpiona inną?Zobacz więcej

Coraz głośniej robi się o Wiktorii Parzyszek, która jest owocem nowego związku mamy Julii Wieniawy. Dziewczyna jakiś czas temu wystąpiła u boku starszej siostry w kampanii popularnej marki odzieżowej. W 2019 roku pozowała z mamą na ściance podczas premiery filmu "Jak poślubić milionera".

Wiktoria ma 17 lat i chętnie eksperymentuje z wyglądem. Fryzury i kolor włosów jak rękawiczki! Zobaczcie w galerii, jak wygląda Wiktoria Parzyszek - jedna z przyrodnich sióstr Julii Wieniawy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jedna więcej do pukania (gość)

    Jedna z przyrodnich sióstr... ku rwa jebłem, to ile ona ma tych "sióstr"?!?!...kolejna kukurvva widać rośnie do rotacji, widać szukają dla 17tki sponsora.

    29.01.2022 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×