kamila boś dom

Przeczytaj także:

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś tłumaczy się z walentynkowego wpisu. Część zrozumiała go opatrznie

Kamila Boś z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" może poszczycić się ogromną popularnością. Piękna i zaradna rolniczka zapisała się w historii programu jako adresatka największej liczby listów, jednak żaden z absztyfikantów nie zdołał zdobyć jej serca. Jej wpis na Instagramie z okazji walentynek sprawił, że fani "królowej pieczarek" zaczęli podejrzewać, że w życiu Kamili pojawił się mężczyzna.

04.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś pokazała się w urodzinowej stylizacji. Fani zasypali ją komplementami

Kamila Boś to uczestniczka 8. edycji programu "Rolnik szuka żony", która przeszła do historii hitu TVP jako adresatka największej ilości zgłoszeń. Piękna rolniczka, przez widzów szybko okrzyknięta "królową pieczarek", niestety nie znalazła w programie miłości. Zyskała natomiast ogromną popularność. Fani chętnie śledzą jej życie. Najnowsze zdjęcie, którym się podzieliła, wywołało lawinę zachwytu.

19.02.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Gospodarstwa bogatych farmerów robią wrażenie! Największe ma 300 hektarów. Zobacz zdjęcia!

"Rolnik szuka żony". Gospodarstwa rolników i rolniczek z 8. edycji - Stanisław, Kamila, Elżbieta, Krzysztof i Kamil otrzymali najwięcej listów i to oni będą szukać miłości w programie TVP. Rolnicy i rolniczki zaproszą do swoich domów kandydatki i kandydatów, którzy będą walczyć o ich względy. Czym zajmują się nowi farmerzy? Jak wyglądają ich gospodarstwa? Zobaczcie zdjęcia w galerii.

10.09.2021Rolnik szuka żony

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×