kamila boś

"Rolnik szuka żony". Te kobiety szukały miłości w programie TVP. Która z pań znalazła drugą połówkę?

"Rolnik szuka żony" to obok "Sanatorium miłości" najbardziej przebojowy program TVP. Widzowie już zacierają ręce na 9. edycję show, w którym osoby mieszkające na wsi poszukują swoich drugich połówek. Uczestnikami programu nie są jednak tylko mężczyźni, ale także i kobiety. To właśnie one sprawiają, że o tym programie jest głośno! Zobaczcie, które panie wzięły udział w "Rolnik szuka żony"! Którym się udało znaleźć drugą połówkę?

20.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Kamili Boś w oko wpadł Maciej Kazek? Rolnik i rolniczka mają się ku sobie?

Kamila Boś to postać, której fanom programu "Rolnik szuka żony" przedstawiać nie trzeba. Piękna rolniczka sprawiła, że adoratorzy pobili rekord listów, jakie kiedykolwiek napisano do uczestnika "Rolnik szuka żony"! Mimo wszystko, Kamila Boś utrzymuje, że wciąż jest singielką, chociaż w sieci pojawia się coraz więcej głosów, że w oko wpadł jej... uczestnik wcześniej edycji "Rolnika", Maciej Kazek!

15.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Szukali miłości w tv, a dziś? Tak potoczyły się losy uczestników 8. edycji programu. Co słychać u Eli, Kamili, Krzysztofa, Stanisława i Kamila?

"Rolnik szuka żony" - uczestnicy 8. edycji randkowego show TVP zapewnili telewidzom wielu niezapomnianych momentów. Wówczas kandydatów i kandydatki do swoich gospodarstw zaprosili: Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof i Kamil. Co się zmieniło u uczestników ósmej edycji popularnego randkowego show dla rolników? Sprawdźcie, jak potoczyły się ich losy.

10.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś tłumaczy się z walentynkowego wpisu. Część zrozumiała go opatrznie

Kamila Boś z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" może poszczycić się ogromną popularnością. Piękna i zaradna rolniczka zapisała się w historii programu jako adresatka największej liczby listów, jednak żaden z absztyfikantów nie zdołał zdobyć jej serca. Jej wpis na Instagramie z okazji walentynek sprawił, że fani "królowej pieczarek" zaczęli podejrzewać, że w życiu Kamili pojawił się mężczyzna.

04.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś pokazała się w urodzinowej stylizacji. Fani zasypali ją komplementami

Kamila Boś to uczestniczka 8. edycji programu "Rolnik szuka żony", która przeszła do historii hitu TVP jako adresatka największej ilości zgłoszeń. Piękna rolniczka, przez widzów szybko okrzyknięta "królową pieczarek", niestety nie znalazła w programie miłości. Zyskała natomiast ogromną popularność. Fani chętnie śledzą jej życie. Najnowsze zdjęcie, którym się podzieliła, wywołało lawinę zachwytu.

19.02.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Adam jest zakochany? Na jego profilu pojawiło się dwuznaczne nagranie!

Adam Dzieżyc był kandydatem Kamili Boś z programu "Rolnik szuka żony". Finalnie nie zdobył serca "królowej pieczarek", ale nie porzucił nadziei na znalezienie tej jedynej. Na jego profilu pojawił się filmik, który natychmiast rozpalił wyobraźnię internautów. Prześcigają się w domysłach, czy oznacza on potwierdzenie, że Adam jest w związku i kim jest jego tajemnicza wybranka.

02.02.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×