karina koch

„Chłopaki do wzięcia”. Tak mieszka Stefan Koch z narzeczoną! Gwiazda programu ma dom, którego mógłby pozazdrościć niejeden miastowy

Stefan Koch jest jedną z gwiazd ostatnich sezonów „Chłopaków do wzięcia”. Mężczyzna, który w programie często występuje u boku swojej siostry Kariny, na co dzień cieszy się spokojnym życiem na wsi w swoim przestronnym domu. Trzeba przyznać, że pokaźny ogród, taras, a także prywatna siłownia robią wrażenie!

21.01.2023Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Stefan i Aldona w końcu pogodzili się z Kariną? Narzeczeni wydali oświadczenie: „Myślę, że Karina zrozumiała wiele rzeczy”

Swego czasu wiele się mówiło o ograniczeniu kontaktów pomiędzy nierozłącznymi niegdyś Stefanem i Kariną. Miało być to spowodowane m.in. przez nową partnerkę mężczyzny, która miała nie przypaść do gustu jego siostrze. Jak dziś wygląda relacja rodzeństwa i narzeczonej Stefana? Aldona i jej ukochany postanowili wydać oświadczenie na ten temat.

12.01.2023Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Stefan Koch zostanie ojcem! Wraz z ukochaną spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka [TYLKO U NAS]

Stefan jest jedną z największych gwiazd ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Jakiś czas temu mężczyzna za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się tym, że w końcu udało mu się znaleźć miłość. Nieoczekiwanie zakochani postanowili podzielić się z nami wyjątkowo radosnymi wieściami. Okazuje się, że Stefan i Aldona zostaną rodzicami!

27.10.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Stefan ograniczył kontakty z Kariną? Jego nowa dziewczyna postanowiła zabrać głos. "Było ciężko"

Karina i Stefan są jednymi z głównych bohaterów ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Popularne rodzeństwo przez lata słynęło ze swojej zażyłości oraz świetnych kontaktów, jakie między sobą utrzymywali. Czyżby jednak coś w tej kwestii się zmieniło? Słowa nowej dziewczyny Stefana, rzucają zupełnie inne spojrzenie na relacje Kariny ze Stefanem.

07.10.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia" Karina jest zakochana! Gwiazda programu pokazała swojego nowego chłopaka

Karina i Stefan są jednymi z głównych bohaterów ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Popularne rodzeństwo długimi miesiącami starało się znaleźć miłość w programie. Jakiś czas temu Stefan ogłosił, że mu się to w końcu udało. Wygląda na to, że i do Kariny szczęście się w końcu uśmiechnęło. Uczestniczka pochwaliła się właśnie swoim nowym chłopakiem!

09.09.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Oto najsłynniejsze uczestniczki w historii programu! Joanna Wielocha, Karina, pani Aniela i inne. Czy pamiętacie pierwszą dziewczynę Szczeny?

Widzowie już od 10 lat mogą śledzić losy uczestników słynnego programu "Chłopaki do wzięcia". Przez ten czas, przez produkcję Polsay Play przewinęła się nie tylko masa uczestników, ale i uczestniczek! Kobiety występujące w programie nie raz potrafiły przyćmić swoją osobą głównych bohaterów. Zobaczcie, kim były najsłynniejsze uczestniczki w historii "Chłopaków do wzięcia"! Pamiętacie je wszystkie?

07.09.2022Chłopaki do wzięcia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×