karol strasburger

Na jaką emeryturę mogą liczyć polskie gwiazdy? Maryla Rodowicz, Teresa Lipowska, Marek Piekarczyk. Wyliczenia ZUS mogą zaskakiwać

Emerytury polskich gwiazd mogą zadziwić niejedną osobę. Wydawałoby się, że po kilkudziesięciu latach pracy na scenie, w filmie lub w teatrze, aktorzy i piosenkarze dostają bardzo wysokie świadczenia. Rzeczywistość jednak bardzo odbiega od wyobrażeń. Sprawdź co o swoich emeryturach powiedziały największe nazwiska polskiej estrady i teatru - Maryla Rodowicz, Marek Piekarczyk, Teresa Lipowska.

16.09.2022Ranking

"Familiada". Karol Strasburger czuje się przytłoczony późnym ojcostwem? Opieka nad córką wiele go kosztuje! "Dziecko ma swoje fanaberie"

Karol Strasburger doczekał się dziecka w bardzo późnym wieku - po 70-tce. W jednym z najnowszych wywiadów, aktor przyznał, że rola ojca kosztuje go bardzo dużo sił i z trudem radzi sobie z opieką nad swoją pociechą, która tryska energią i jak sam twierdzi, "ma swoje fanaberie". Czyżby Karol Strasburger był przytłoczony późnym ojcostwem?

11.09.2022Familiada

Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd 2022. Karol Strasburger, Tomasz Oświeciński, Emilia Krakowska i wielu innych. Zobacz, kto jeszcze pojawił się w Zakrzowie

Profesjonalizm, doborowe towarzystwo i walka o tytuł najlepszych jeźdźców - te trzy elementy łączą w sobie Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd. Już po raz XXIV artyści przyjechali do Zakrzowa, by przez dwa dni wziąć udział w całej masie atrakcji, m.in. w: spektaklu "Nerwica natręctw", pokazach mody jeździeckiej, Blanka Satora Horse Show oraz innych występach artystycznych.

28.08.2022Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd

"Familiada". Żona Karola Strasburgera zdradza receptę na udane małżeństwo. Małgorzata Strasburger dotąd nie była tak wylewna

Karol Strasburger i jego młodsza o 37 lat żona Małgorzata Strasburger kilka dni temu świętowali tzw. skórzaną rocznicę, jak określa się pierwszy trzy lata małżeństwa. Ukochana aktora i gospodarza "Familiady" podzieliła się z tej okazji receptą na udany związek. "Polecam 3 zasady", napisała i wymieniła, co jej zdaniem gwarantuje szczęście. Mąż odpowiedział!

18.08.2022Familiada

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×