karolina bielawska

Miss World 2021. Karolina Bielawska zakochana? Najpiękniejsza kobieta świata wyznała, jak obecnie wygląda jej życie uczuciowe. "To jest stałe pytanie"

W ciągu ostatnich kilku lat Karolina Bielawska zdobyła niesamowity rozgłos. Najpierw wygrała konkurs Miss Polonia 2019, a dwa lata później sięgnęła po koronę Miss World 2021. Od czasu ostatniego sukcesu pięknej Polki, jej fani zastanawiają się, czy jej serce jest już przez kogoś zajęte. W jednym z najnowszych wywiadów Karolina Bielawska postanowiła odnieść się do tej kwestii.

01.08.2022Miss World

Miss World 2021. Karolina Bielawska jest najpiękniejszą kobietą świata. Piękna Polka zdobyła tytuł Miss Świata!

Mamy ogromne powody do dumy! Po latach niepowodzeń reprezentantek Polski w konkursie Miss World, karta się odwróciła! Karolina Bielawska powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku i jako druga Polka w historii sięgnęła po koronę i tytuł Miss Świata! Karolina Bielawska została Miss World 2021! Sprawdźcie, kim jest Karolina Bielawska. Ile ma lat? Skąd pochodzi?

27.05.2022Miss World 2021

Miss Polonia 2022 kandydatki. 20 dziewczyn walczy o tytuł najpiękniejszej Polki! Ile mają lat? Skąd pochodzą? Która ma szansę iść drogą Karoliny Bielawskiej?

Przed nami wielki finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce - MISS POLONIA 2022. Gala odbędzie się w piątek, 27 maja 2022 roku w hali widowiskowo - sportowej we Włocławku. Transmisja na żywo o godzinie 20:40 na antenie TVP2! W wyborach bierze udział 20 przepięknych kandydatek z całej Polski. Jedna z nich zostanie 43. w historii laureatką Miss Polonia i przejmie koronę z rąk Natalii Gryglewskiej!

19.05.2022Miss Polonia 2022

"Kuba Wojewódzki". Kuba Wojewódzki w mocnych słowach zaatakował Katarzynę Cichopek! "Żadna aktorka, żadna dziennikarka"

Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku swojego programu gościł obecną Miss World Karolinę Bielawską. W pewnym momencie rozmowa z modelką zeszła na temat jej marzenia, jakim jest praca w telewizji. Prowadzący postanowił skorzystać z okazji i zaatakował Katarzynę Cichopek, która słynie m.in. z tego, że prowadzi "Pytanie na śniadanie". Co Kuba Wojewódzki zarzucił aktorce?

05.05.2022Kuba Wojewódzki

"Miss World 2021". Karolina Bielawska po konkursie mogła się niemiło zaskoczyć. Organizatorzy zaliczyli potężną wpadkę!

Do tej pory jeszcze wszyscy przeżywają zwycięstwo w konkursie Miss World Karoliny Bielawskiej, która powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku i jako druga Polka w historii sięgnęła po koronę i tytuł Miss Świata! Jednak wszechobecna euforia przyćmiła nieprzyjemne zdarzenie, które miało miejsce zaraz po zakończeniu konkursu.

17.03.2022Miss World 2021

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×