Katarzyna Cichopek 20 lat temu debiutowała w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Opczowska zniewalała urodą! Tak zmienili się prowadzący śniadaniówki

"Pytanie na śniadanie" obchodzi jubileusz. Czym 20 lat temu zajmowali się prowadzący "Pytania na śniadanie"? Jak wtedy wyglądali: Katarzyna Cichopek, Małgorzata Opczowska, Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska czy Tomasz Wolny? Archiwalne zdjęcia gwiazd programu zadziwią niejednego!

Multimedia

"Pytanie na śniadanie" już 20 lat na antenie

Program "Pytanie na śniadanie" kończy w tym roku 20 lat. Śniadaniowy format zadebiutował na antenie telewizyjnej Dwójki 2 września 2002 roku. "Pytanie na śniadanie" do dziś cieszy się wielką sympatią widzów.

Z okazji jubileuszu, dla widzów przygotowano mnóstwo atrakcji takich jak: urodzinowe wydanie "Pytania na śniadanie", spotkanie na żywo z fanami w Warszawie i Sopocie oraz jubileuszowy koncert w Operze Leśnej.

Katarzyna Cichopek olśniła w kombinezonie z głębokim dekoltem. Tak świętowano 20-lecie "Pytania na śniadanie"Zobacz więcej

Urodziny programu to doskonała okazja, aby powspominać dawne czasy. Redakcja "Pytania na śniadanie" przygotowała wyjątkowy materiał, w którym prowadzący programu opowiadają, co robili 20 lat temu. Nie każdy pewnie pamięta, ale Katarzyna Cichopek grała już wtedy w "M jak miłość" i dokładnie 20 lat temu zasiadła na kanapie "Pytania na śniadanie", które prowadziła wówczas Jolanta Fajkowska.

Zobacz galerię

Małgorzata Tomaszewska grała w tenisa stołowego i to było jej główne zajęcie - obozy i treningi, a Tomasz Kammel prowadził słynną "Randkę w ciemno". Maciej Kurzajewski przyznał, że 20 lat temu miał chyba najpiękniejszy czas w swojej karierze. Wiedzieliście, że Robert El Gendy 20 lat temu pracował już w TVP?

Zobacz w galerii, jak 20 lat temu wyglądali prowadzący "Pytania na śniadanie"

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • telewizdz (gość)

    Zniewala urodą ? Opczowska? Chyba tylko Łęski zachwycony swoją trzecią żoną!

    29.08.2022 19:44
  • sdfsgfghbgb (gość)

    bezsensu że cichopek rzuciła hakiela jest już z hakielem kasiu co ci się dzieje hakiel jest fajny

    28.08.2022 16:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×